Kolay Sohbet

Hızlı ve kolay sohbet imkanıyla, kolayca web ve mobil sohbet edin.
Play Store App Store
asksohbet

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.
mircsohbet

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Rüyada Fıstık Ağacı Görmek - KolayChat


Rüyada Fıstık Ağacı Görmek

Rüyada fıstık ağacı görmek, eli açık kimseye tabir edilir. Rüyada fıstık ağacı görmek, rahat bir biçimde kazanılacak paraya delalet eder. Rüyada fıstık içi aldığını veya verdiğini gören kişi, ne kadar yemiş ise o kadar çok mala sahip olur.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada fıstık ağacı görmek, sağlığınızla ilgili olabilecek problemlerin habercisi olarak tabir edilmiştir.

Fıstık ağacına tırmandığınızı görmek 

Rüyada fıstık ağacına tırmandığınızı görmek, kendinizi çok ihmal ederseniz sağlık problemlerinizin çoğalacağına, bu konuda titiz olmanız gerektiğine delalettir.

Fıstık ağacını kestiğini görmek

Rüyada fıstık ağacını kestiğini görmek, sağlık problemlerinizin üstesinden kolaylıkla geleceğinize ve bu konuda hanenizdeki insanların da desteğini çokca göreceğinize işaret eder.

Fıstık ağacından fıstık topladığını görmek

Rüyada fıstık ağacından fıstık toplamak, hasta olmamak için elinizden geleni yaptığınıza ve bu gayretinizin yararını göreceğinize, hayatınızda uzun bir dönem sağlık sıkıntıları çekmeyeceğinize işaret eder.

Fıstık ağacını suladığını görmek 

Rüyada fıstık ağacını suladığını görmek, bir yakınınıza sağlık problemi hakkında akıl vereceğinize veya bir kimseden destek alacağınıza delalet eder.

Fıstık ağacının altında oturduğunuzu veya uyuduğunuzu görmek 

Rüyanızda fıstık ağacının altında oturduğunuzu veya uyuduğunuzu görmek, ecele veya şiddetli bir hastalığa delalet eder. Bu hastalık ya yakınınıza ya da hane halkından bir kimseye musallat olur.

Fıstık ağacının devrildiğini görmek

Rüyada fıstık ağacının devrildiğini görmek, yakın kimsenizin hastalığını duyunca çok kötü olacağınıza fakat yakınınızın en kısa zamanda tekrar hastalığından kurtulacağına delalet eder.

Fıstık ağacının kuruduğunu görmek

Rüyada fıstık ağacının kuruduğunu görmek, spor, egzersiz, düzenli beslenme gibi kendi yararınıza olacak şeyler yapmanız gerektiğine işaret eder.

Fıstık Ağacı


Yazar: admin

Görüntüleme: 6 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 10 Haziran 2021

Cevap bırakın

error: Emeğe saygı..