Kolay Sohbet

Hızlı ve kolay sohbet imkanıyla, kolayca web ve mobil sohbet edin.
Play Store App Store
asksohbet

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.
mircsohbet

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Rüyada Fıskiye Görmek - KolayChat


Rüyada Fıskiye Görmek

Suyu ahenkli bir şekilde çevresine yayan ve çevresinde yeşillik alan bulunan fıskiye güzel ve varlıklı bir kadına, susuz fıskiye yoksul bir kadına işaret eder. Fıskiyeden üzerine az su sıçraması ufak tefek üzüntülere, çok su ile ıslanması ıstırap ve kedere delalet eder.

Rüyada bir fıskiyenin kırıldığını görmek umut ettiği bir işin sona yaklaşacağına delalet eder. Rüyada fıskiyelerin su fışkırtmadığını eskiyip yıprandığını görmek bir projenizden istemeyerek de olsa vazgeçeceğinizi gösterir.

Rüyada birçok fıskiyeden aynı anda su fışkırdığını görmek, bir şölen havasında onları izlediğine tanık olmak kendini mutlu edecek bazı durumları kendi emeğiyle elde edeceğine işaret eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada fıskiye görmek, insanın günah işlemekten sakındığı şeye işaret eder. Bazen fıskiye güzel bir kadına işaret eder. Eğer fıskiyede su varsa o kadın zengindir.

Eğer fıskiyenin etrafında ev ve akarsu varsa, o kadın mal, hizmetçi ve evlat sahibi bir kadındır. Bazen de fıskiye ev sahibinin ev halkından ihtiyaçlarını gidermeye kabiliyetli, olan kimseye işaret eder veya rüya sahibinin torun ve evladına işaret eder. Eğer fıskiyede su yoksa o kadın fakir, tembel, faydasız ve çocuk doğurmaz bir kadındır.

Rüyasında bir evin bahçesinde bulunan fıskiyelerden üzerine ve çiçeklere sular serpildiğini görmek, çocuklarının iyi bir okulda tahsil yaptıklarına ve onlar ile övünebileceğine işarettir. Fıskiyeden ıslandığını görmek, yaptığı hayırla birçok kimsenin dualarını aldığına delildir.

Rüyada bahçenizde fıskiye görmek dilediğiniz bir mal varlığına kavuşacağınıza ve sizin de bu elde ettiğiniz maldan çokça nifak edeceğinize işarettir.


Yazar: admin

Görüntüleme: 7 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 10 Haziran 2021

Cevap bırakın

error: Emeğe saygı..