Kolay Sohbet

Hızlı ve kolay sohbet imkanıyla, kolayca web ve mobil sohbet edin.
Play Store App Store
asksohbet

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.
mircsohbet

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

İslami sohbet - KolayChat


İslami sohbet

Islam dininin internet üzerinden ortak paylaşım aracı olarak tanımlanabilir. Dini konular üzerinden herkesin fikrini özgürce dile getirebileceğin bir nevi flash tabanlı islami sohbet odaları da diyebiliriz. Bazı kaideler çerçevesesinde katılımcıların uğrak durağı haline gelen sitemiz takriben 12 senedir kesintisiz hizmet hayatına devam etmektedir. Bu süreçte değişik islami chat siteleri ile bazı anlaşmazlıklar yaşanmış olsa da hepimizin kardeş olduğu şuuruna sahip olgun insanlar olduğumuz için mevzuları uzatmadan tatlıya bağlamayı muvaffak olduk. Hepimizin bildiği üzere islam dini kardeşlik dinidir. Buradan yola çıkarak sohbet odalarımız içerisinde kimseye ayrımcılık yada cephe oluşturacak konularda dini sohbetler edilmesine müsade etmiyoruz.

Islami sohbet siteleri diğer chat odaları yada yazılı sohbet siteleri sisteminden bazı farklılıklar göstermektedir. Islami sohbet mobil desteğiyle girdiği odalar diğer sitelerin girişinden farklıdır. #Tasavvuf , #DiniSohbet , #IslamiSohbet , #IslamiSoru , #Sohbet gibi yalnızca dine yönelik paylaşımların yapıldığı odalara otomatik olarak giriş yapmaktasınız. Bunlardan bazıları sizler için gereksiz veyahut ehemmiyetli olabilir. Bu gibi vaziyetlerde gereksiz bulduğunuz odaları “X” işaretine tıklayıp kapatabilir ve oradaki yapılan paylaşımları görmeyebilirsiniz. Sizlerden tarafımıza gelen pozitif veyahut negatif tüm geri dönüşleri titizlikle izliyor ve olanaklarımız doğrultusunda geliştirilmeye müsait olanları hemen ar-ge ekibimize aktarıyoruz.

Dini Sohbet

Merhabalar saygı değer kullanıcılarımız. Dini Sohbet etmek isteyen kullanıcılarımıza özel tertemiz bir platform hazırladık. Bir çok kullanıcılarımızın Sohbet sitelerinde günümüzde Dini Sohbet konulu muhabbetler ettiklerini fark ettik arkadaşlar. Bizlerde bu konu ile ilgili bir organizasyon halinde bu İslami Sohbet sitesini sizlere sunduk. Bu sitemizde her türlü Dini Muhabbetinizi Sohbetinizi edebilir, tertemiz islami ortam kurma bahtına sahip olacaksınız. Birbirinden özel kullanıcılarımız sizleri beklemekte, ayrı olarak Dini suallerden oluşan müsabaka kanalımızda mevcuttur, bu kanal #islam kanalında bulunmaktadır, bu kanala girmek için /j İslam yazmanız yeterli olacaktır ve bu kanaldaki sualler her hafta aktüellenmektedir arkadaşlar. Böylelikle katiyen sıkılmayacaksınız. Aslında Dini kültür çok özel ve yerinde bir kültürdür arkadaşlar. Bu kültürü benimsememiz gerekiyor, bizlerdeki asıl emel sizlere bu kültürü benimsetmekle birlikte, arkadaşlık ortamınızın da bu kültür ile yüzleşmesidir. Bu Dini Sohbet sitesi sayesinde bu saydığım ve sayacağım tüm imkanlardan istifade etme fırsatınız olacak. Bu arada ülkemizin her şehrinden kullanıcılar katılmaktadır ve sizlerde onlarla beraber İslami konuları konuşma fırsatı bulacak, ve dinimizi daha yakından tanıma fırsatınız bulunacak arkadaşlar. Dini Chat sitemize mobil uygulamamız sayesinde dilediğiniz her yerden girme fırsatına sahipsiniz.

Bu özelliği nasıl kullanacaksınız? gelelim bu meselenin yanıtına. Günlük hayatta elimizin altında bulunan tablet, telefon gibi araçlar sayesinde dilediğiniz her yerden, her noktadan sitemize girişinizi sağlayabilirsiniz. Ama unutmayın ki bu aletleriniz Android, ios uyumlu olmak zorundalar arkadaşlar. İslami Sohbet sitesi içerisinde bulunan yönetici arkadaşlarımız sayesinde, netlikle Dini konulu kanallarımızda argo tümceler, ve cinsel muhtevalı nicklerin girişleri yasaktır arkadaşlar, bu konu ile ilgili arkadaşlarımız en üst düzeyde eğitim almışlardır. Bu konuda netlikle şüpheniz olmasın, içiniz rahat olsun lütfen. İslami Sohbet sitesinin 4000’i aşkın kullanıcı sayısı bulunmaktadır, her şehirden ve her yöreden çeşitli kullanıcılar ı sizlerle buluşturuyoruz ve netlikle değişik üsluplar ile Sohbet eden arkadaşları bu tür kanallarda bulunmalarına müsade etmiyoruz. Sizlerin bu konulardaki yakıntılarınızı göz önünde bulundurarak bu platform’u hazırladık. Hepinize İslami Sohbet idaresi olarak hoşsohbetler dileriz.

Bir Azamızdan Gelen

Sohbet ve Hoş görü internet üzerinde dini sohbet lerin de dikkatimi çeken bir olay oluyor. Ne vakit islami sohbet edilmeye baslansa insanlar birbilerine karsi yeniden kirici ve saygisizlasiyorlar. Fikir alisverisi yapmak gerekirken.Birbirlerinin fikirlerini asagiliyorlar..Kendi görüslerinde olmayan kendi inanclarindan olamayan kisileri disliyor hakaret ediyorlar..Oysa ki islam; islam Hosgörü Dini`dir der..En azindan ben öyle biliyorum… Herkes herkesin fikrini begenecek diye bir vaziyet yok, lakin saygi duyulmasi gerekiyor.islam hosgörü dini`dir sözünü her zaman hatirlamaliyiz.Kisiler islam veya diger dinlere de inanabilirler.islam dini kisileri Dinleri, Irklari, Dilleri, Renkleri yüzünden ayiran bir din degildir bana göre öyle fakat insanlarimiz birbirilerini ayrimcillastirmayi cok seviyor… Sanal ortam bile olsa birbirlerini kiriyorlar.Sonucta hepimiz canliyiz bir ekran arkasinda olabiliriz..Duygularimi kalbimiz var İslami sohbet .. “Bir gönül incittin mi, bin defa yaya gitsen de, Kâbe’yi tavaf etsen Allah kabul etmez.Allah kapisina binlerce altin torbasi getirsen, Allah, bize getireceksen, gönül getir der!“Hz.Mevlana… Eee o zaman biz insanlar neyin derdin de neyin pesindeyiz ? Dini sohbet Hosgörü acıma ve yürek ile birbirimizi dinlesek, fikir alisverislerimizi yapsak ne diye Allah`in kulu iken diger Kullari dislamak ? Bu da dinimizca Kul Hakki`na giriyor.Baskalarinin inanlari düsüncelerinden dolayi ön yargi ile asip bicmek malesef ki sevap degil aksine gönül incitildigi icin günaha ve hakkinda gereksizce yorum yapildigi icin dislandigi icin o kisinin hakkina girilmis oluyor… İslami sohbet odaları Onun icin Allah`in 99 adi saygınına ellerimizi kalbimize götürüp, insanlari kirmamaya gönül incitmemeye inanclari, Irklari, dilleri, düsünceleri, kilik kiyafetleri ne olursa olsun dislamamak ön yargili yaklasmayalim..Hepimizi Allah yaratti..Kallperde ki gercek niyetleri sadece Allah bilir, Allah görür… Hosgörü yüreginizden eksik olmamasi dilegiyle…Allaha emanet olun arkadaşlar İslami sohbet odaları katılarak nezih bir ortamda sizlerde dini sohbet edebilirsiniz.

Teşekkürler
[Total: 2 Average: 5]

Yazar: admin

Görüntüleme: 1452 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 03 Mayıs 2021

5 Yorumlar
Sohbet Adresiniz Haber

[…] artık  bir kaynaşma ortamı içerisine girmeye başlamanız da zor olmayacak. O halde hemen islami sohbetlerin yapıldığı portalımızda anında yerini almaya başla. Sohbet odaları ayrıcalığından […]


hacı hikmet

Dini sohbetler başarılı kanallar mevcur ve islami sohbet ile ilgili oyun kanalıda var maşallah


sedat

İslam Sohbet de sizi görmek güzel ey maşallah diyelim müslümanlar sohbet adına


Müslüman Sohbet

Selamün Aleyküm müslüman sohbet sever arkadaşlarım


haci ahmet

Herkesin islami sohbet ile bilgisi oldugunu biliyoruz dimi arkadaşlar bu sohbet kanalında sohbet edmek için var siz değerli müslüman kardeşlerimizi bekliyoruz


Cevap bırakın

error: Emeğe saygı..