Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Aralık 20 2021

Lezbiyen Sohbet

Lezbiyen Sohbet

Lezbiyen Sohbet odamıza hoş geldiniz! Burada bayanlarla sohbet edip kendinize birçok bayan arkadaş edinebilirsiniz. Fakat arkadaş edinmeniz için doğru bir dil kullanmanız, bayanlara daha kolay yaklaşmanızı sağlar. Hadi şimdi bayanlarla chat odasında nasıl sohbet etmeniz gerektiğini konuşalım.

Chat odasına sizin de bildiğiniz gibi öncelikle selam vererek girmek gerekir. Bir yandan seviyeli bir yandan da sıcakkanlı duruşunuzla bayanları etkilemeye başlayabilirsiniz. Sohbete başladığınızda ilk önce normal konulardan konuşmanız bayanları rahatlatacaktır. Bayanlar biraz daha kırılgan olduğundan onların güvenini kazanmalısınız. Oldukça kibar olmaya dikkat edin. Küfür vb. kelimeleri kullanmamaya özen gösterin.

Sözlerinize kibarca başlarsanız bayanların sizi güvenilir bulma şansı da artar. Böylece konuşmayı ilerletmek ister. Konuşmayı devam ettirmek istemese bile üzerine fazla gitmemeyi ve zorlamamayı aklınızda bulundurun. Bu, bayanları sizden iter. Kimseye zorla bir şey yaptırmak hoş karşılanmaz. Israrcı tavır takınmaktan kaçınmayı sakın unutmayın!

Direk yaşını veya görünüşünü sormaktansa konuya normal bir konuyla girmenizi tavsiye ederiz. ‘’Nasılsın, nelerle uğraşıyorsun?’’ gibi sorular onların sadece cinsel olarak görmediğimizi, onları gerçekten tanımak istediğimizi gösterir. Sorularınıza bu şekilde başlayarak ve karşıdan gerekli yanıtları aldıktan sonra özel sorularla devam edebilirsiniz. Aceleci olmanıza da gerek yok. Chat odalarımızda yeterince zamanınız var. Bayan arkadaşlarınızla birbirinizi yavaş yavaş tanımaya başlamanız karşılıklı güveni de arttıracaktır.

Israrcı ve aceleci olmamak gerçekten temel görevlerimizdendir. Zira ısrarcı olmanız bayanın sohbetten çıkmasına hatta sizi engellemesine kadar varabilir. Bu yüzden birazcık soğukkanlı olmanızda yarar var. Tabi çok soğukkanlı olup bayan arkadaşlarınızla aranızda rüzgar estirmeyin. Ayarını tutturmanız bu konuda çok önemli. Eğer ayarını tutturursanız bayan arkadaşlarla hayallerinize ulaşma şansınız da oldukça artar..

Havadan sudan konular açıp hayalinizi istediğiniz noktaya getirebilirsiniz. Bayanlar eğlenceli ve onları güldüren erkeklerden çok hoşlanır. Karşınızdaki bayanın hobilerini öğrenerek onlarla iletişimde kalabilirsiniz. Hobilerinin üzerinden konular yürütebilirsiniz. Birbirinize güveniniz ve yakınlığınız arttıkça isteklerinize kavuşmanız an meselesidir. Ya bir partner ya da bir sevgili edinmeniz chat odalarımızda hiç de zor değil.

Konular ilerledikçe bayan arkadaşınız ile özel sohbetlere dalabilirsiniz. Cinsel sohbetten konu açarken karşınızdaki bayanı ürkütmemeye özen gösterin. Konuya tüm çıplaklığıyla ve kabaca değil de üstü kapalı bir şekilde giriş yapmanız karşıdaki bayanı rahatlatacaktır. Biraz gizli saklı davranmanızda sorun yok. Gizeminiz ile bayan arkadaşınızı kendinize çekin. Sürekli ona sorular sormak yerine kendinize sorular sordurun. Direk olarak cinsel içerikli fotoğraf istemekten ise heyecanınıza yenik düşmeyip onu kendisi fotoğraflar atacak hale getirin. Sözleriniz ve cümlelerinizle karşınızdaki bayanın size karşı olan isteğini arttırın. Bayanlar romantik kelimelerden hoşlanır. Abartıya kaçmadan bu kelimelerle konuyu istediğiniz yola sokabilirsiniz.

Bayanlarla arkadaşlık veya cinsel/partner ilişkisi için chat odalarımız sizin için her zaman açık!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart