Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Aralık 21 2021

Günlük Sohbet

Günlük Sohbet

Bazen o kadar ihtiyaç duyarsın ki konuşmaya, derdini anlatmaya.. Seni duymayan insanlar vardır etrafında bas bas bağırsanda duymayanlar. Sen pes etmezsin sadece biri duysa yeter dersin ama etrafında o birini bile bulamazsın. Hani derler ya at gözlüğü takar bazı insanlar belkide etrafında bulunan insanlarda at gözlüğü takmıştır sen ne dersen de bildiğinden başkasını duymak istemez. Kendime gelecek olursam öyle zamanlarım oldu ki görenler ne güzel kalabalık bir ailen veya kalabalık çevreye sahipsin diyip imrendiler ama bana kimse sormadı sen ne düşünüyorsun diye. Aslında ben o kalabalığın içinde yalnızlığı yaşayan kişiydim. Zamanla yalnızlığıma çareler bulmaya çalıştım. Artık bende fark ediyordum ihtiyacım var beni anlayan insanlara, beni anlayıp öyle öğüt veren kişilere. Tabi merak ediyorsunuz nasıl bir çözüm buldun diye.

Canım sıkıldığı bir gün oturdum bahçede çözüm aramaya çalışırken aklıma Günlük sohbet odaları geldi, aldım elime telefonumu aramaya başladım eskiler bilir tabi eskiden bu kadar çok site yoktu ama buldum işte bir yeri selam verdim başladım sohbete. O kadar güzeldi ki sohbet gece uyumadan önce uğradığım, sabah kalkar kalkmaz uğradığım günaydın diyebileceğim insanların bulunduğu işte o yerdi. Mobil olmasının kolaylığı vardı tabi. İstediğim her dakika, her saniye ve bulunduğum her ortamda sitede bulana bilmemdi. Öyle gün olurdu ki misafirlikte olduğum halde sitede sohbeti edip kafamı dağıta biliyordum. Sizlerde mobil sohbet odaları olduğu müddetçe sakın kendinizi yalnız hissetmeyin o kadar içten, samimi, sevecen insanlar var ki inanın ben bile kendimin samimiyetinden şüphe etmeye başlamıştım. Seni dinlemeden yargılamıyorlar en güzel yanı da. Sevincine ortak olup sevinen, üzüntüne destek olup yanında olan insanlar biriktirmek kadar güzel bir şey var mı bu hayatta? Sizlerin eğer etrafında varsa bu kişiler onları sakın bırakmayın gitmek isteseler bile bırakmayın onları kaybetmeyin.

Aslında sizi siz yapan işte o İnsanlar. Ben bu kişileri çevremde bulamadım ama ümidimi yitirmedim pes etmedim mobil sohbet odalarında buldum. Sizlere ne kadar inandırıcı gelir bilemiyorum ama inanmak için yada sizde böyle arkadaşlıklar çevre edinebilmeniz için odamıza uğrayıp günlük sohbet etmeniz gerekmektedir. Ben başardım sizde başarırsınız. Lafı çok uzatıp kafanızı şişirmek istemiyorum gelin kendi gözünüzle görün insanlarda ki samimiyeti hatta gönlünüzde hissedin o sıcaklığı işte o zaman bana hak verecek sinizdir.

Şimdiden keyifli huzurlu bol samimiyet içeren sohbetler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart