Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Ocak 24 2022

Tiktok İşfa Sohbeti

Tiktok İşfa Sohbeti

Son zamanlarda adını bir çok platformda duyduğumuz Tiktok kullanıcıları ifşa olmaktan kaçınılmaz hale geldi. Tiktok ifşa sohbetimizde bu hafta Fenomenlerden kimleri konu alıcaz değerlendirelim hep beraber.

İlk Sirayı tabikide Onur Sermik alıyor. Peki Onur Sermik kimdir? Onur Sermik Tiktokta kaç kullanıcı var. Fenomen Onur Sermik yayında kaç kişi izliyor.?

Onur Sermik Kimdir?

Onur sermik Tiktok paylaşımlarıyla sosyal medya fenomeni olarak tanınan, Onur Sermik, tiyatro çalışmaları yanı sıra 2008 yılından itibaren Kaçış, Hangimiz Sevmedik, Akıllara Seza, Cin-si Bozuk, Kim Daha Mutlu?, Şampiyon, Şeref Sözü ve Kolej Rüyası gibi birçok film ve dizide rol aldı. Yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.

Onur Sermik tiktok takipci sayısı?

Oyuncu Onur Sermik son zamanlarda TikTok‘ta çektiği videolar ile adından söz ettiriyor. Burada 1,2 milyonu geçen takipçisi ile her geçen gün başarısına başarı katıyor. Yakışıklı oyuncu ve fenomen Onur Sermik, TikTok’un yanında Instagram‘ı da etkin kullanıyor. İşte Onur Sermik’in Instagram ve TikTok hesabına aşağıdaki hesaplardan ulaşabilirsiniz.

Fenomen Onur Sermik yayında kaç kişi izliyor.?

Canlı olarak 75.000 ile 100,00 izleme aldığını rastlamış bulunmaktayız.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart