Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Mart 29 2021

Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri

Sohbet siteleri dünyanın ve Türkiye’nin her yerinden katılan kullanıcıların bir araya gelerek sohbet, muhabbet, chat yaptıkları eğlenceli ve keyifli zaman geçirdikleri yazılı, görüntülü ve sesli olarak birbirleri ile tanışmaları sağlayan kullanıcıların bir arada bulunduğu topluluk içinde olan sitelere sohbet siteleri denir. Sohbet siteleri olarak ayrı ayrı 6 alan adı ile sizlere hizmet veren www.e-kolay.org Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük sohbet siteleri arasında yer alır key domainler ilede bir araya toplanmanızı sağlar ve yeni arkadaşlıklar, dostluklar kurmanıza vesile olur bir nebzede olsa o anki can sıkıntınızı yeni kişilerle tanışarak ve eğlenceli olan sohbet odalarımızda eğlenerek, müzik dinleyerek mutlu olmanızı sağlayabiliriz. Güçlü rakiplerini geride bırakarak herzaman öncü ve örnek bir site olarak kullanıcılarına en iyi hizmeti vermeyi ve Türkiye’nin bir numarası olmaya değerli kullanıcılarının sayesinde devam edecektir. Bize ait olan diğer domainlerimizi incelemek için sitelerimizi alt alta yazıp incelemeniz için üstlerine tıklayarak site içersine girip kolay sohbet siteleri mizi inceleyebilirsiniz.

www.kolaychat.org

www.TarzSohbet.net

www.chatirc.org

www.Coktafifi.net

www.e-kolay.org

Ana domain olarak e-kolay.org adresine bağlanmaktadır. Bütün alan isimlerimiz. Sohbet siteleri ne bağlandıktan sonra sohbet sitesi içinde olan botlarımız sizi uygun odalara alarak sohbet siteleri içinde oda genelinde sohbet, chat, muhabbet etmeye başlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman oda genelinden sohbet ettiğiniz kişinin özel penceresini açarak özel pencere altında konuşmalarınızı kimse görmeden ve gizli kalmasını istiyorsanız özel pencerede görüşme sağlayabilirsiz. Sohbet sitelerinden uzaklaştırılmamak için alt başlıkta yer alan kurallara uymanızı tavsiye ederiz kurallara uymadığınız takdirde sunucu üzerinden süreli veya süresiz uzaklaştırılabilirsiniz.

Sohbet Siteleri Kuralları

Sohbet Siteleri Kuralları

Sohbet Siteleri Kuralları

Tum nick ve kanallarin sorumlulugu sahislara, haklari E-kolay.ORG
aittir. E-Kolay.ORG gerekli gordugunde, ilgili nick ve odanin kullanimina mudahale etme hakkini sakli tutar. El koyma hakkına sahiptir.

Diger kullanicilara yada E-Kolay.ORG Sohbet siteleri topluluğu butunune yapilan cikar yada zarar amacli eylemler, Yeni Turk Ceza Kanunun 213. Maddesince suc teskil edip, E-Kolay.ORG Yönetimi tarafinca hukuki olarak yaptirim nedenidir.

Sunucu uzerinde bulunan her kullanici, bu kurallarin varligini ve icerigini kabul etmis sayilmaktadir ve ilgili kurallarin ihlali söz konusu oldugunda lokal ve hukuki yaptirim uygulama hakkina sahiptir.

Sunucu uzerinde bulunan her kullanici, bu kurallarin varligini ve icerigini kabul etmis sayilmaktadir ve ilgili kurallarin ihlali söz konusu oldugunda lokal ve hukuki yaptirim uygulama hakkina sahiptir.

Mobil sohbet sitelerine hemen bağlanmak için kendinize bir rumuz alarak www.kolaychat.org sitesi üzerine tıklayarak mobil chat odalarına hemen bağlanabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart