Kolay Sohbet

Hızlı ve kolay sohbet imkanıyla, kolayca web ve mobil sohbet edin.
Play Store App Store
asksohbet

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.
mircsohbet

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Sohbet Odaları - KolayChat


Sohbet Odaları

İnternette yeni arkadaşlıklar arıyor, ancak istediğiniz kalitede bir sohbet sitesi bulamıyor iseniz bu site tam da aradığınız doğrultuda. Üstelik sadece de sohbetten faydalanmıyorsunuz. Birbirinden farklı kategori seçimleri ile istediğiniz odaya girebilir ve dilediğinizce keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Yeni insanlar ile muhabbet ederken, bir yandan da canlı radyo dinleme imkanına sahip olabilirsiniz. İsterseniz de yöneticiye mesaj atarak istek parçası bile yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra, sağ kategoride bulunan #oyun butonuna tıklayarak bir anda eğlenceli ve bir o kadar da bilgilendirici oyunun ortasında kendinizi buluyorsunuz. Robot size uzun bir cümle kuruyor ve cümlenin karşılığına denk gelen kelimeyi istiyor. Bunun içinde 3 saniyede bir, kelimeden bir harf ipucu açarak bilmenize yardım ediyor.

sohbet odaları

sohbet odaları

Bu sayede doğru kelimeyi bildiğiniz taktirde ise puan kazanıyorsunuz.
Bu özelliklerin yanı sıra, günümüzde kullandığımız chat platformları arasında oldukça kaliteli ve hızlı bir alt yapıya sahip olan sitede, her hangi bir aksama veya program çalışmama durumu ile karşılaşılmamaktadır. Bu nedenle de site daha da ilgi çekici hale gelmektedir. Üstelik sohbetlerde dilerseniz kişiye özel yazabilir dilerseniz de grup halinde keyifli sohbetlere katılabilirsiniz. #sevgi ,#aşk, #oyun, #kelime, #oyun odaları ile keyifli zaman geçirmenizi sağlayan siteye göz gezdirmeniz ve zaman geçirmenizi tavsiye ederim. Çünkü bu düzende artık çok az site kullanılmakta ve o sitelerde bu denli kaliteyi yansıtamamaktadır.


Yazar: admin

Görüntüleme: 16 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 30 Nisan 2021

Cevap bırakın

error: Emeğe saygı..