Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 4 2021

Sohbet Günü

Sohbet Günü

Sohbet Günü günümüzde artık herkes can sıkıntısından yeni arkadaşlıklar edinmek için seçilen tek platform sitesi oldu bu Covid 19 süresi içerisinde herkes eve tıkanıp kalırken can sıkıntısını gidermek için Sohbet sitelerinde vakit geçirmeye başladılar.

Her dakika ve her saniye sohbet ortamına giriş sağlayan kullanıcılar yeni dostluklara ve arkadaşlıklara yelken açmaya başladılar kısa sürede sohbet odalarında yeni arkadaşlıklar edinerek Sohbet günü oluşturmaya başladılar. Türkiye ve yurtdışı sohbet odaları ile dilediğiniz gibi kafanıza yatan 3, 5 kişi ile koyu şekilde kolay Sohbet edebilir sonucu dışında güvenilir şekilde görüşüp sohbet edebilirsiniz.

Sohbet Günü Nedir? 

Siz değerli kullanıcılar için Kolay Sohbet nasıl yapılır? Sohbet Günü nasıl olur? diyerekten daha güvenilir ortam yaratmak için yönetim kadromuzda bilgili ve tarafsız şekilde sohbet ortamı oluşturmak için 7/24 görevli arkadaşlarımız mevcut olduğunu bildirmek isteriz.

Günümüzde Mobil uygulama ile Sohbet uygulamasını indirip dokunmatik telefonlarınızla kolay sohbet edebilmeniz için mobil cep sohbet sitemizde düzenli şekilde giriş yapabilirsiniz. Ve kullanması çok kolay olup kendinize vermiş olduğunuz takma ad ile rumuzu oluşturabilir kayıt altına alıp kimsenin o rumuzunu kullanmasına engel olabilirsiniz. Dileğiniz taktirde yönetime katılabilir (uygun görüldüğü taktirde) Sohbet odalarında yetkili olabilir (yardımcı halfop % , Aop @, Sop &) yekileri ve takısını alabilirsiniz. Sizin ayrıca ip adresinizde gizlenerek Sohbet.Sop.Kolaychat.ORG olarak takı alabilir kimlerin sizin özelinize baktığını görebilirsiniz.

Diğer yandan ise sunucumuzun vip özeliği bulunmaktadır. Bu vip üyelik sadece kişiye özel olup sunucu içinde ayrıcalık kazanmaktadır. Giriş yapmış olduğu bütün global ve özel kanalda kanal yetkilisi olarak görev almaktadır. Bu görevlilik sayesinde ayrılıcağınız olcaktır.

sohbet günü

sohbet günü

Sunucumuza bir çok bağlantı adreslerinden giriş sağlıyabilirsiniz. Her nerden giriş yaparsanız yapın kayıtlı kullanıcı adınızla yetkinizi heryerde kullanabilirsiniz tek yapmanız gerek şey google üzerinden kolay sohbet yazıp Kolaychat.ORG sitesine tıklamanız ve ordanda Sohbet giriş butonuda tıklayıp kaldıgınız yerden sohbet edebilceğinizi hatırlatmakta fayda olduğunu bildirmek istedim.

Sohbet Günü nasıl olur? 

Şimdi bazen oluşturmuş olduğunuz topluluktaki arkadaşlarınızla sözleşip Sohbet Günü belirliyorsunuz ve makaranın kahkahanın bol olduğu güne denk geliyorsunuz. Biz arkadaşlarla bazen özel sohbet odalarında koyu muhabbet ediyoruz dertlerimizi kederimizi ve hatta sevincimizi bile paylaşıyoruz çünkü orda kurmuş olduğumuz dostluklara dayanaraktan paylaşmış olduğumuz herşey orda kalıcağına dair hiç şüpemiz olmadı bir gün sizde aranızda sohbet günü düzenlerseniz bu yazdıklarım aklınızda kalır kayifli muhabbetlerin dibine vurdugunuzda bu kelimelerim gelir gülümsersiniz umarım.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart