Kolay Sohbet

Hızlı ve kolay sohbet imkanıyla, kolayca web ve mobil sohbet edin.
Play Store App Store
asksohbet

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.
mircsohbet

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Sanal Sohbet - KolayChat: Ücretsiz Mobil Sohbet Odaları Sitesi


Sanal Sohbet

Sanal sohbet denince akla hemen chat siteleri gelir bizde e-kolay ve kolaychat yönetimi olarak kullanıcılarımızın sanal sohbet’den faydalanmasını istedik ve sanal sohbet ortamını oluşturduk. Kullanıcılarımız artık kolaylıkla kendi oluşturduğumuz bu sanal sohbet odalarına girip güzel muhabbetlere katılabilirler. Sizde gülüp, eğlenmek,ve günün stresini atmak için zamanınızı buraya ayırabilir. Kendinize sanal ortamdan arkadaş, dost, hatta sevgili bile edinebilirsiniz. İyi ve güzel dostlukların başladığı doğru adrestesiniz. Kolaychat.org de arkadaş edinmek ücretsizdir. Kullanıcılarımıza mutlu eden yüzleri hep gülerken görmek bizleride daha çok mutlu ve huzurlu hissetiriyo. Çoğu siteler sanal sohbet hizmetini sizlere ücretli verirken biz ücretsiz vermeye devam edeceğiz. Sende ücretsiz arkadaş kazanmak istiyorsan bizi herzaman tercih edeceğinden eminim. Sanal sohbet ortamı olarak sizlere gerçek sohbetler yaşatmaktan mutluluk duyuyoruz. Gerçek kullanıcılardan oluşan topluluğumuzda sizde yerinizi hemen alın kendinize bir rumuz seçerek ve bu rumuzu yine ucretsiz bir şekilde kayıt altına alarak sizden başka kimsenin kullanmamasını sağlayabilirsiniz. Konuştuğunuz sohbet ettiğiniz kişiler sizi bu rumuzla tanımış olurlar kim olduğunuzu hemen anlayabilirler. Sizde sitemizin tanınmış kullanıcıları arasına girin ve sitemizin vazgeçilmez bir parçası olun. Mesala sanal sohbetin bir avantajida şu birisi ile sohbet ediyorsunuz ve bu sohbet size uygunsuz gelir hemen anında sohbeti kesebilir ve karşındaki kişi engelleyebilir sana birdaha ulaşmaması sağlarsınız. Sanal sohbet odalarına mobil bağlanabilirsiniz ve istediğiniz ortamdan bulunduğunuz yerden hemen kolaylıkla girebilir sizde kolaychat.org nin bu kolay sisteminden faydalanabilirsin. Alt başlıkta sizelere sunucunuzun kuralları hakkında bilgi vernek isteriz.

Sanal sohbet

Sanal sohbet

Kolaychat Sanal Sohbet Kuralları

– Kolaychat üzerindeki bütün kanal ve nickler kolaychat yönetimine ait olup uygunsuz bir davranışta el koyma hakkına sahiptir.

– Ticari içerikli ve yasal olmayan ürünlerin reklamını yapmak yasak olup bu kurala uymayan kullanıcılarımız süreli bir şekilde yönetim tarafından susturulur ve zamanı gelinceye kadar konuşması sohbet etmesi ve reklam yapması yasaklanır.

– Argo, Küfür, Devlet Büyüklerini içeren ve terör içerikli nicklerin kullanımı yasak olup tespiti halinde nickin kullanımı kolaychat.org yönetimi tarafından birdaha kullanılmamak üzere nickin kullanımı yasaklanır.

Kolaychat.org yönetimi herkeze eğlenceli ve keyifli vakitler geçirmenizi diler.

Sohbet sitemize hic beklemeden bağlanmak için www.kolaychat.org adresine tıklayarak kendinize hemen bir rumuz seçerek hemen sohbet, chat yapmaya başlayabilirsiniz.

Ana sitemiz olan www.e-kolay.org incelemek için site üzerine tıklayarak ana sitemizi hemen incelemeye başlayabilirsiniz.


Yazar: admin

Görüntüleme: 110 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 20 Mart 2021

Cevap bırakın

error: Emeğe saygı..