Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 23 2021

Rüyada Yemek Görmek

Rüyada hazmı kolay ve lezzetli yemek geçim yollarının kolaylaşmasına ve hayırlı rızka,Rüyada Yemek yemek kanaate, eğer altın ve gümüş kaptan yiyorsa borca ve haram mala,Rüyada Biriyle oturup yemek yemek ondan menfaat elde etmeye,Rüyada Cin ve şeytanla yemek yemek kötü kimselerle düşüp kalkmaya,Rüyada İnsanların arasında yemek yemek şöhrete,Rüyada Sağ elle yemek sünnete uymaya, rüyada sol elle yemek düşmana itaatkar olduğu halde dosta cefa çektirmeye ve mekruh olan fiilleri işlemeye,Rüyada Ziyafet yemeği müjdeye, yas yemeği üzüntüye,Rüyada Et ve etli yemekler yoksul için zenginliğe,Rüyada sürekli yapılan yemekler daimi rızka, mevsimlik yemekler geçici olan rızık ve rızık sebeplerine,Rüyada Aşırı sıcak ve katı yemek rızk kazanmada karşılaşılan güçlüklere yahut bereketsizliğe,Rüyada Ekşi yemek çirkin söz işitmeye, Ekşi yemeği yediği halde hamd ettiğini görmek üzüntü ve kederden kurtularak sevince erişmeye;Rüyada Yemek pişirmek yoksulluktan sonra zengin olmaya ve yemeğin lezzeti ve güzelliği nispetinde değeri olan memuriyete,Rüyada Kendi etini yemek birikmiş malını yemeye,Rüyada Birinin kendisi için yemek yaptığını görmek onun yardımını görmeye ya da hile yapmasına;Rüyada Yemek daveti hayır için toplanmaya,Rüyada Yemek davetine çağırmak nefsini kötü gelen bir işe yöneltmeye, davete icabet edilip yemekleri yenilse yönetici olmaya, hastası varsa iyileşmesine, yitiği varsa bulunmasına, Bol çeşitli yemeklerin ve şarabın bulunduğu meclise davet edilmek cihada (savaşa) çağırılmaya ve şehit olmaya, Düğün yemeğine davet edilmek pişmanlığa, Ziyafet yemeğinde hazır bulunmak müjde ve sevince delalet eder.

Tek başına yemek yemek, kötü bir haber alacağınıza yorumlanır. Hareketlerinize dikkat etmeniz gerektiğini de belirtir. Birçok insanla yemek yediğinizi gördüyseniz, bolluğun ve refahın habercisidir. Kazanç elde edip, kazancınızı başka insanlarla paylaşacaksınız.

Müjde, kısmet, mal, para, mal, evlilik olarak yorumlanır. Et yemeği ise sağlık sorunudur.

Rüyada sarı renkli olan her yemek, yiyen kimse için hastalıktır. Ancak kuş eti olursa, hastalık değildir. Beyaz renkli olan her yemek, eksi yemekten hayırlıdır. Eğer yemek yağlı olursa zararı yoktur. Rüyada su içer gibi yemeği içtiğini gören kimsenin, rızık ve maişeti fazlalaşır. Ziyafet için yapılan yemekleri yemek, müjde, yas için yapılan yemekleri yemek ise, üzüntü ve kederdir.

Her zaman pişirilebilen yemekler, rızık ve daimi olan faydalara işarettir. Patlıcan ve kabak gibi mevsiminde pişirilen yemekler daimi olmayıp bazı zamanlarda ele geçen rızka işarettir. Kabak yemek, hidayet ve Sünnet- Seniyyeye itibar etmeye ve zekaya delildir.

Eti ile pismiş yemek, fakir için zenginliktir. Etsiz pişirilmiş yemek ise, fakirlik veya ibadet etmektir, Rüyada bir yemeğin ondan daha üstün bir yemeğe dönüştüğünü görmek rüyayı görenin temiz kalpli olduğuna delildir.

Rüyada bizzat rüyayı görenin güzel bir yemek pişirmesi, o yemek değerince bir memuriyete nail olmasına ve fakirlikten sonra zengin olmasına delildir. Eğer rüyayı gören için yemeği bir başkası pişirirse, bazen rüya sahibine hile yapılır veya yapılmasından korkulur. Bazen de maksadına kavuşması için yardım yapılır. Sıcak ve kati bir yemeği yuttuğunu gören kimsenin, geçim ve maişetinin tatsızlığına işarettir.

Bir kimsenin rüyada, fazla ekşi olduğundan bir yemeği yiyememesi, onun yakalanacağı bir acı ve hastalıktan dolayı yemek yiyememesine işarettir.

Rüyada bir insandan ekşi bir yemeği alması, o insandan çirkin bir söz işitmesine işarettir. Ekşi bir yemek aldığını ve başka bir kimseye yedirdiğini görse, o kimsenin yemeği yediren kimseden kötü bir söz işitmesine işarettir. Eğer aldığı ekşi yemeği kendisi yiyecek olsa, ona hastalık veya keder isabet eder. Ekşi olan o yemeği yemediğini ve Allah’a (C.C.) da hamt ettiğini gören kimse, sevince erişerek üzüntü ve kederden kurtulur.

Rüyada yemek görmek; mutluluk ve huzura, insan eti yediğini görmek; ağzınızdan kötü bir söz çıkmasından dolayı başınıza kötü felaketlerin geleceğine, pişmiş güzel yemekler yemek; malınızın artacağına, kötü ve lezzetsiz yemekler yemek; üzüntü ve kedere, ekşi yemek; hastalık ve sıkıntıya, kokmuş ve bozulmuş yemek; haram mala, acı yemek; kötü bir söz duymaya, sıcak yemek; bir belaya uğrayacağınıza işarettir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart