Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 23 2021

Rüyada Yaralanmak Görmek

Rüyada bir kimseyi yaralamak veya bir kimse tarafindan yaralanmak, yaralanan için keder ve sikinti çekmeye, yaralayan için ise, büyük bir günah isleyecek bir durumla karşılaşmaya delalet eder.

Rüyada yarali bir kimseyi görmek veya yaralanmak, evinizde de, işyerinizde de tedirgin ve ruhen sizi üzen olaylarla karşılaşmakta olduğunuzdan çok hassas bir durumda bulunduğunuzu, bu buhrandan kurtulmak için çareler düşündügünüzü ve sonunda her iki cephede de basarili zekanızla isi tatliya bağlayarak huzura kavuştuğunuzu gösterir.

Bir başka rivayete göre de: Bir kimse rüyada bedenini yaralanmis görse, çalışması ile eline geçecek mala işarettir. Eger sag elinin yaralandiğini görse, erkeklerden kendisine yakin olanlardan, sol eli yarali ise kadin akrabalan tarafindan istifade edecegi mala işarettir.

Sol ayagin yaralanmasi, o kimsenin ekin ve ziraat vasıtası ile elde edecegi maldir. Eger yara ökçesinde ise, çocugu tarafindan nail olacagi mala işarettir.

Kendisinin yaralandigim, halbuki yarasından kan akmadiğini gören kimse, kendisine ait olan fazilet ve meziyete yaklasmistir. Yaralansa o yarasından da kan aksa, eline mal geçer ve o malin eseri o kimsede belli olur. Sol elinin yaralandiğini görse o kimsenin askeri fazlalasir ve iki misline çıkar. Sag elinin yaralandiğini görse, elinde bulunan sey, mal ve mülkü fazlalasir ve iki misline çıkar.

Bedeninden yaralandiğini görenin mali fazlalasir ve iki misline çıkar.

Bacagindan yaralandiğini görenin asiret ve kabilesi çok olur.

Baldırından yaralandiğini görenin ömrü kat kat ziyadeleşir.

iki ayaklarından yaralandiğini görse onun memleketinde sebati, devami ve saltanati uzun olur.

Bir kimseyi rüyada diğer birisi yaralasa, yaralayan kimse digerine musallat olur ve ona hakki tebliğ etmeye çalışır. Yaralandigi yaradan kan çiksa, yaralayan günahkar olur ve yaralanan kimse sevaba nail olur. Bir kimse rüyada bir kafiri yaraladiğini ve kan akittigini görse, o kimse, kendisine düsmanligi asikare olan bir kimse Üzerine musallat olur ve ona hak söz söyler.

Bir kimse birisini yaralasa ve kan çıkmasa, yaralanan adam hakkinda cevap veremeyecegi doğru bir söz söyler. Bıçak veya demirden bir seyle birisini yaraladığını gören kimse, digerinin kötülüklerini izhar ve onda asla hayir olmadığına işarettir Bir kimsenin kaminda yaralandiğini görse, çocuğu ve çocuğunun çocugu tarafından kendisine mal isabet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart