Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 5 2021

Rüyada Vedalaşma Görmek

Rüyada vedalasmak, rütbenin gitmesine, hanımını boşamaya, hastanin ölümüne, yahut bir vatandan diğer vatana göç etmeye, yahut bir sanattan diger bir sanata geçmeye işarettir.

Rüyada hanımından vedalastigini gören kimse hanimim boşar.

Bazıları da demişlerdir ki, rüyada vedalaşmak, veda edenin ölmesi veya herhangi bir sebeple ayrılmasına işarettir. Vedalaşmak, iki ortağın ayrılmasına, valinin azline ve tüccarin zarara uğramasına işarettir.

Bazi tabirciler ise vedalaşmanın güzel olduğunu söylemişlerdir. Buna göre vedalasmak, bosadigi kadina tekrar dönmeye, ortaklarin anlasmasina, tüccarin kazancina, valinin vazifesine dönmesine ve hastanin iyilesmesine işarettir. Bazi tabirciler de, rüyada veda selami vermek, isiten ve söyleyen için çok iyi değildir. Yine vedalasmak, evlenmek isteyen kimsenin evlenememesine, ortaklarin ayrılmasına ve hasta kimsenin ölümüne işarettir.

Rüyada vedalasmak, hasta için onun ölümüne işarettir.Vedalaşmak hanimim boşamaya, yolculuga ve vedalastigi yerin kıymetince hayir ve serden veya zenginlik ve fakirlik gibi insanin bulundugu durumundan ayrılmasına işarettir. Veda, boşadığı hanımına yeniden dönmeye, tüccarin ticaretine ve memuriyetten alinmis bir kimsenin tekrar vazifesine alinmasina işarettir. Vedalasmak, yolcunun gelmesine de işarettir. Bazen vedalasmak, sevgi ve dostluga veya aglamak ve ayriliga, bazen de vedalasmak hastanin sifa bulmasına işarettir.

Rüyada bir yere gitmek için bir yakininiza veda ettiğinizi görmek, isinizi kaybedeceğinize ve isinizden ayrilacağınıza, hastaniz varsa ağırlaşacağına ve benzeri felaketlere uğrayacağınıza delalet eder.

Ebu Sait El-Vaiz’e göre; rüyasinda esiyle vedalastigini gören esinden bosanir. Arkadaslarindan birine veda ettiğini gören ya ölür veya ondan ayrilir.

Kirmani’ye göre; rüyasinda bir toplumla veda ederek ayrıldığını veya onlarin kendisine veda ettiklerini görenin bulundugu durumunda bir değişiklik olur. Ve bir daha eski haline dönemez.

Es Salimi’ye göre rüyada veda ettiğini görmek bes sekilde tabir olunur: Ayrildigi esiyle yeniden evlenmek, bir is hakkinda ortaklarla anlaşmak, ticaret, bir iste vekil ise vekaleti sahibine iade etmek, hastalıktan iyilesmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart