Kolay Sohbet

Hızlı ve kolay sohbet imkanıyla, kolayca web ve mobil sohbet edin.
Play Store App Store
asksohbet

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.
mircsohbet

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Rüyada Vahşi Hayvan Görmek - KolayChat


Rüyada Vahşi Hayvan Görmek

İnsanın can düşmanı olan nefsine ve onun hilelerine delalet eder. (Hangi vahşi hayvan görüldü ise, o maddeye bakılmalıdır.)

Rüyada aslan, kaplan, ayi gibi yırtıcı vahşi hayvan görmek, etrafınin düşmanlarla sarılı olduguna, bunlardan çekinmegi ve korunmasi gerektirme işarettir. Rüyasinda her hangi bir vahsi hayvana binip istedigi gibi yönettiğini görmek, günahtan kurtulacagina işarettir. Hayvan itaat etmezse günaha düşer.

Vahşi hayvanlardan birinin evine girdiğini gören, seriata uymayan bir kimse ile ahbaplik eder. Eger giren hayvan avlanmis ise, mal ve ganimet ile yorumlanır. Kendisine avlanilmis bir hayvan gönderildiğini gören, zahmet çekmeden para kazanir.

Vahşi bir hayvani kestigini gören, yabanci biriyle gayrimesru iliskide bulunur.

Vahşi bir hayvani oldugunu gören, hayirsiz adamlarda dost olur.

Vahşi hayvanlardan birinin kendisini çignediğini gören ihanete ugrar.

Vahşi hayvan derisi, tüyü, tirnagi, eti, kemigi, boynuzu ve diger parçalari mal ile, eti yenilen hayvan ise helal ve yenilmez hayvan ise haram mal ile yorumlanır.

Vahsi bir hayvanı avladiğini görmek, eline mal ve ganimet geçmeye; elinden avini kaçirdiğini görmek, bir şey elde edememege; vahsi bir hayvana yem veya su verdiğini görmek, cahil adamlara hizmet edeceğine; vahsi hayvanlardan birinin kendisine alistigini görmek, hayir ve menfaate; ehli hayvanlardan birinin vahsi oldugunu görmek serre delalet eder.

Teşekkürler
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Görüntüleme: 22 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 05 Haziran 2021

Cevap bırakın

error: Emeğe saygı..