Kolay Sohbet

Hızlı ve kolay sohbet imkanıyla, kolayca web ve mobil sohbet edin.
Play Store App Store
asksohbet

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.
mircsohbet

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Rüyada Üflemek Görmek - KolayChat


Rüyada Üflemek Görmek

Ateşe üflemek fitneye; Bir şeyi pişirmek için ateşe üflemek rızık için gayret sarf etmeye, çıkar amacıyla bir şeyi tahrik etmeye; Yere üflemek sır keşfetmeye yahut sır saklayan kimseye sır söylemeye, Kadının fercine üflemek onun hamile kalmasına, Üflemek bazen üzüntü ve keder delalet eder.

Kıyamet ve Diriliş Surunun üfürülmesi için Bakınız; İsrafil -As.-)

Ateş gibi şeyleri üflemek zarardır. Okuyup, üflemek ise kişinin dertlerini geride bırakıp, huzura kavuşacağına işarettir.

Rüyanızda bir ateşi yanması için üflediğinizi görmek, bir işe yatırım yapacağınıza; bir lambayı söndürmek için üflediğinizi görmek, bir kimsenin size karşı yaptığı kötü bir muameleden dolayı ona kızdığınıza ve sinirlendiğinize delalet eder. Bir yakınınızın vücudunda bulunan bir yarasının acısını dindirmek için üflediğinizi görmek, o kimseye karşı bir kin duyduğunuza; yemek pişirmek için yanan ateşi üflediğinizi veya bir sobanın yanması için üflediğinizi görmek, aileniz tarafından istemediğiniz bir is yapıldığı için onlara karşı olan hiddetinize işarettir. Ibn-i Şirine göre; üflemek, evlada tabir olunur. Bir kadinin ateşe üflemesi kız çocuğu doğuracağına; bir erkeğin esinin gözündeki bir çöpü çıkarmak için gözüne üflediğini görmek, esinin bir oğlan çocuğu doğuracağına işarettir. Bir başka rivayete görede: Rüyada ateşe üflemek, fitneye işarettir. Yere üflemek, sırları keşfetmeye ve sır saklamayan kimseye sır söylemeye işarettir. Et vs. gibi şeyleri pişirmek için üflemek, menfaat kastıyla bir şeyi tahrik etmeye işarettir. Rüyada üflemek, pişirmek için değilse üzüntü ve kedere işarettir. Sura üflenmesi, salih kimselerin kurtuluşuna, onu işitmek de mustarip edecek haberleri işitmeye işarettir.

Rüyada ateş yakmak için üflediğinizi görmek; karlı bir işe başlayacağınıza, rüyada yanan bir mumu vs. söndürdüğünü görmek; kendi hatanızdan dolayı çok büyük bir sıkıntıya düşeceğinize, birisinin yüzüne üflemek; üflediğiniz kişiyi bir işten dolayı aldatacağınıza, ellerini üfleyerek ısıtmaya çalışmak; vaktinizi boş ve faydasız işlerle geçireceğinize, birinin yüzüne üflediğini görmek; üfleyen kişiye dikkat etmek gerektiğine, bir kadının cinsel organına üflediğini görmek; bu kadınla bir ilişki yaşanacağına ve kadının hamile kalacağına işarettir.

Teşekkürler
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Görüntüleme: 20 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 05 Haziran 2021

Cevap bırakın

error: Emeğe saygı..