Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Temmuz 16 2021

Rüyada Tanımadığın Birini Görmek

Rüyada Tanımadığın Birini Görmek

Rüyada tanımadığın birini görmek, size iyi gelecek ve mutlu edecek dostluklar edineceğinizi işaret eder. Bu dostlukların ilelebet devam edeceğini ifade eder. Bu rüya bazı yorumcular tarafından olumsuz olarak tabir edilmiştir. Attığınız her adımı dikkatlice izleyen bir düşmana delalet eder. Bu düşmanın sizi Allah yolundan saptırmaya çalışacağını ancak başarılı olamayacağını rivayet eder. 

Rüyada Tanımadığın Biriyle İlişkiye Girmek

Rüyada tanımadığın biriyle ilişkiye girmek, hiç ummadığınız bir yerden fayda göreceğinizi işaret eder. Bu rüya sanılanın aksine olumsuz değil olumlu bir rüya olarak tabir edilir. Başka biriyle kurduğunuz menfaat ilişkisinin önünüzü görmeyi sağlayacağını ifade eder. 

Rüyada Tanımadığın Biriyle Evlenmek 

Rüyada tanımadığın biriyle evlenmek, canınızı sıkan bir olay yaşayacağını işaret eder. Bu olayın etkilerinden kurtulmak için epey çabalayacağınızı gösterir. Bu durumla uğraşırken birçok fırsatı da kaçıracağınızı ifade eder. 

Rüyada Tanımadığın Biriyle Öpüşmek 

Rüyada tanımadığın biriyle öpüşmek, bu rüyayı gören kişi erkek ise yakın zamanda mutlu bir birliktelik yaşayacağına delalet eder. Eğer bu rüya bir kadın tarafından görülmüşse çevresinin onu çok sevecek dostlarla sarılı olacağını işaret eder. Bu rüyanın diğer bir yorumu ise çok uzakta yaşayan bir tanıdığınızdan bir haber alacağınıza dair alamet olmasıdır.

Rüyada Tanımadığın Biriyle Sevgili Olmak

Rüyada tanımadığın biriyle sevgili olmak, gerçek hayatta yanlış bir kişiye çok bağlanacağınızı işaret eder. Bu kişiyi önce tanıdığınızı zannedeceğini ve daha sonra size karşı olan tutumlarını görüp pişmanlık yaşayacağınızı ifade eder. 

Rüyada Tanımadığın Birini Görmek ve Konuşmak 

Rüyada tanımadığın birini görmek ve konuşmak, iki şekilde yorumlanmıştır. Sizi huzura erdirecek dostluklar edineceğinizi işaret eder. Bazı âlimlere göre bu rüya, size kin besleyen ve düşman olan birinin sizinle dost olmaya çalışacağını ifade etmektedir.

Rüyada Tanımadığı Ölüler Görmek 

Rüyada tanımadığı ölüler görmek, görülüş şekline göre farklı tabir edilmektedir. Eğer bu ölüler kötü bir şekilde görülmüşse günaha bulaşacağını ve hata yapacağınızı işaret eder. Tam tersine ölüler çok iyi görünüyorsa bu doğru yolda olduğunuza delalet eder. Allah’ın yolundan yürüyeceğinize alamet eder. 

Ayrıca bkz: Ölülerin Dirilmesi Görmek, Allah Yolunda Nöbet

Rüyada Tanımadığın Birini Dövmek 

Rüyada tanımadığın birini dövmek, gerçek hayatta tanımadığınız birinden iyilik göreceğinizi işaret eder. Sıkıntıya düştüğünüz bir anda hiç daha önce görmediğiniz bir kimsenin size yardım edeceğine delalet eder. 

Rüyada Tanımadığın Birine Aşık Olmak 

Rüyada tanımadığın birine aşık olmak, gerçekleşeceğini hiç ummadığınız bir isteğinizin gerçekleşeceğine alamet eder. İçten içe derin duygular beslediğiniz bir kimsenin hislerinize karşılık vereceğini işaret eder. 

Rüyada Tanımadığın Birinin Öldüğünü Görmek 

Rüyada tanımadığın birinin öldüğünü görmek, oldukça hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Birçok yoksul ve kimsesiz insanın yardımına koşacağını işaret eder. Hatta yardım ederken bazı arkadaşlarınızı da yardımlara seferber edeceğinizi ifade eder. Hayırseverliğiniz ve cömertliğinizin Allah’ın huzurunda çok makbul olacağını gösterir. 

Rüyada Tanımadığın Birini Tanıyormuş gibi Görmek 

Rüyada tanımadığın birini tanıyormuş gibi görmek, aile içerisinde birtakım sorunların baş göstereceğine delalet eder. Ancak bu sorunların aile bireyleri tarafından tartışılarak çözüme kavuşturulacağına alamet eder. 

Rüyada Tanımadığın Gelin ve Damat Görmek 

Rüyada tanımadığın gelin ve damat görmek, şansınızın ve kısmetinizin açılacağını işaret eder. İş hayatınızda ilerleme kaydedeceğinizi ve bu sayede daha çok para kazanacağını ifade eder. Manevi olarak da hanenize huzur, mutluluk ve bereket geleceğini rivayet eder. 

Rüyada Tanımadığın Biriyle Tartışmak

Rüyada tanımadığın biriyle tartışmak, beklenmedik bir yerden elinize toplu para geçeceğini işaret eder. Şans oyunları ya da miras yoluyla çaba sarf etmeden gelir elde edeceğinizi ifade eder. Bu parayla birçok işinizi düzene sokacağınızı gösterir.

Ayrıca bkz: Münakaşa 

Tanımadığın Birini

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart