Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Temmuz 16 2021

Rüyada Tanıdık Görmek

Rüyada Tanıdık Görmek

Rüyada tanıdık görmek, alacağınızın güzel haberlere ve müjdelere delalet eder. Çok sevindirici bir haber aldıktan sonra hayatınızın tamamen değişeceğine alamet eder. Ayrıca hayallerinizin gerçekleşeceğini ve umut ettiğiniz her şeye kavuşacağınızı ifade eder. 

Rüyada Tanıdık Birinden Para Almak

Rüyada tanıdık birinden para almak, bulunduğunuz konum ve mevkiyi her türlü işinizde kullanacağınızı işaret eder. Önemli bir şey satın almak veya elde etmek için gücünüzü öne süreceğinizi ifade eder. Bu rüyanın diğer bir anlamı ise kendine güvenmemek ve utangaç davranmak olarak tabir edilir. 

Rüyada Tanıdık Kadın Görmek 

Rüyada tanıdık kadın görmek, mal varlığınızın artacağına delalet eder. Fakirlikten kurtulacağınızı, geçim sıkıntısı derdinizin olmayacağını gösterir. Böylece aile içinde maddi konular yüzünden sorun çıkmayacağını işaret eder. 

Rüyada Tanıdık Birini Görmek 

Rüyada tanıdık birini görmek, sizi mutlu edecek sözler duyacağınızı ve gururlanacağınızı ifade eder. Yaptığınız işleri takdir eden kimseler olacağını ve bunun da sizi başarıya götüreceğini işaret eder. Ayrıca görmek istediğiniz her güzelliği görebilme şansına erişeceğinizi gösterir. 

Rüyada Tanıdık Birini Hamile Görmek 

Rüyada tanıdık birini hamile görmek, uzun zamandır size duygularını açamayan birinin sonunda duygularını ifade edeceğini işaret eder. En başta bu kişiye hangi cevap vereceğinizi bilemeyeceğinize; ancak bu kişiye bir şans vereceğinize delalet eder. 

Rüyada Camide Tanıdık Görmek 

Rüyada camide tanıdık görmek, gördüğünüz bu kişiye başta manevi olmak üzere maddi olarak da destek vereceğinizi işaret eder. Bu kimseyi iyi ve güzel sözlerinizle doğru yola yönelteceğinize delalet eder. 

Rüyada Tanıdık Doktor Görmek 

Rüyada tanıdık doktor görmek, dertlerinizden kurtulacağınıza ve bundan sonraki hayatınızı mutlu geçireceğinize işaret eder. Bu rüyanın başka bir anlamı ise hastalıklardan kurtulmak ve şifa bulmak olarak tabir edilir. 

Rüyada Tanıdık Birinin Öldüğünü Duymak 

Rüyada tanıdık birinin öldüğünü duymak, rüyanızda gördüğünüz bu kişinin ömrünün uzayacağını işaret eder. Bu kişiyle birlikte güzel ve keyif vakit geçireceğinizi ifade eder. Hatta bu kişinin size iyiliği dokunacağını rivayet eder. 

Rüyada Tanıdık Birinin Elini Öpmek

Rüyada tanıdık birinin elini öpmek, bu kişiden bir konuyla ilgili akıl alacağınıza delalettir. Ayrıca tecrübesiz olduğunuz bir konuda bir büyüğünüzden yardım isteyeceğinizi işaret eder. Ve bu kimsenin tavsiyelerine uyacağınızı gösterir.

Rüyada Tanıdık Birinin Ölmesi

Rüyada tanıdık birinin ölmesi, bu kişinin gerçek hayatta hasta olacağına delalet eder. Rüyanızda gördüğünüz bu yakınınızın sağlığını kaybedeceğine işaret eder. Çok sevdiğiniz bu insanın hastalandığını duyunca büyük bir üzüntü duyacağınızı ifade eder. 

Rüyada Tanıdık Birini Uyurken Görmek 

Rüyada tanıdık birini uyurken görmek, çok kritik bir hatadan birini döndüreceğinizi gösterir. Tam yanlış yapmak üzereyken bu kişiyi fark edip uyaracağınızı işaret eder. Bu rüya birine yardım etmek için sizi uyarıcı bir rüya anlamına gelir. 

Ayrıca bkz: Horlamak

Rüyada Tanıdık Yaşlı Kadın Görmek

Rüyada tanıdık yaşlı kadın görmek, size kötülüğü dokunan akrabalarınızla ilişkinizi keseceğinize delalet eder. Sizi sömürmeye çalışan ve kullanan yakın akrabalarınızla bir daha görüşmeyeceğinize ya da görüşmemeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Tanıdık Adam Görmek 

Rüyada tanıdık adam görmek, yakın bir kimseden hayır ve iyilik göreceğinizi işaret eder. Eğer görülen kimse yaşlı bir adam ise Allah katında dualarınızın kabul olacağını gösterir. İyiliğe ve güzelliğe ulaşacağınızı ifade eder. 

Rüyada Tanıdık İnsanları Görmek

Rüyada tanıdık insanları görmek, özlemini çektiğiniz yakın akrabalarınızla bir toplantı vesilesiyle buluşacağınıza delalet eder. Düğün, nişan ya da yemek gibi bir organizasyonda çok sevdiğiniz kimselerle görüşeceğinizi gösterir. 

Rüyada Ölmüş Tanıdık Görmek 

Rüyada ölmüş tanıdık görmek, bu kişinin sizden dua beklediğine alamet eder. Ahirete göçmüş yakınınızın rüyanıza girmesi sizden dua ve kendisi için evinizde Kur’an okutma beklediğini ifade eder. 

Rüyada Tanıdık Biriyle Nişanlanmak 

Rüyada tanıdık biriyle nişanlanmak, hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Yüzünüzün asılacağı kötü bir haber alacağınızı işaret eder. Bu haberle bütün moralinizin yerle bir olacağını gösterir. Bunun sonucunda ruh halinizin bozulacağını gösterir. 

Rüyada Tanıdık Köylüsünü Görmek 

Rüyada tanıdık köylüsünü görmek, kısa süre içinde memleketinize tatil amaçlı ziyaret yapacağınızı işaret eder. Baba toprağını çok özlediğini ve bir süreliğine oralara gidip hasret gidereceğinizi rivayet eder. 

Ayrıca bkz: Köylü Görmek

Rüyada Tanıdık Birini Üzgün Görmek 

Rüyada tanıdık birini üzgün görmek, bu kişiyle ortak bir mutluluk yaşayacağınızı ifade eder. Başarılarınız için kutlama yaparken bu kişiyi de sevincinize dahil edeceğinizi işaret eder. Bu kişinin de mutlu anlarınızın bir parçası olacağını temsil eder.

Tanıdık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart