Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Temmuz 16 2021

Rüyada Tabut Görmek

Rüyada Tabut Görmek

Mülke, yol hazırlığına; bazen üzüntü ve uğursuzluğa, Tabut içinde olduğunu görmek saltanata, zafer bulmaya, muradına ermeye, kaybolanın bulunmasına; Tabut verilmesi ilme, güzel huya ve kar eden işlere delalet eder.

Ayrıca Bakınız; Kefen, Tabut, Ölü / Ölüm, Ölünün Yıkamak.

Tabut , güçlükleri yenmeye, galibiyete işarettir. Tabutu açık görmek, zorlukların dikkatsizlikten ileri geldiğine; tabutun içinde birisi varsa, yakında ondan sağlık haberi alınacağına; içindeki yabancı biriyse, ileride iyi bir dostluk kurulacağına işarettir.

Rüyada tabut görmek, zorlukların üstesinden gelmeye ve kazanca yorumlanır. Tabutu açık görmek, daha dikkatli olmazsanız birçok zorlukla karşı karşıya kalacaksınız demektir. Bazen kötü anlam içeren bir rüyadır.

Bu rüya olumsuz anlamlar içerir. Sevdiklerinizle ilgili sorunlar yaşayabilir ya da borçlanabilirsiniz.

Yeni durumlar, değişen koşullar, beklenmedik olaylar olarak yorumlanır.

Tabut, büyük bir mülktür. Tabut içinde olduğunu gören, saltanata nail olur. Bazi tabirciler bu rüyayi gören düşmanından korkar ve düsmana karsi düsmanlik yapmaktan acizdir, dediler.

Bazılari ise, bu rüya to müddetten sonra şer ve kötülüklerden kurtulmaya delalet eder, demişlerdir.

Bazıları da, kaybi olan için bu rüya kaybinin bulunmasina als mettir, demistir. Bazi tabirciler de, kendisini tabut üzerinde görenin bir vasiyyet veya düsmanligi vardir. Yakinda zafer ve muradina nail olur. Kendisine bir tabut verildiğini gören kimse ilim, güzel huy ve kar sahibi olur. Tabut görmek, üzüntü ve uğursuzluğa bazan, yol hazirligina delalet eder. Değirmencinin un koydugu tabutunu ve teknesini görmek, hak ile batıl arasini ayiran hakime, ilim ve hidayete delalet eder.

Rüyada tabut görmek, kötü bir haberlede yorumlanır. Bos tabut yakinlarinizdan birinin, dolu tabut görmek ise ev halkından birinin öleceğine işarette sayilmistir. Tabirinde tenesir ile tabut ayni manaya gelir.

Rüyasında teneşire konulduğunu görenin mali artar. Eliyle tenesir yaptigini gören halka iyilik eder. Bir tenesir yapilmasini emrettiğini gören sevaba ulasir. Tenesirin kirildiğini görmek iyi değildir. Rüyada tabut görmek iyidir.

Kirmani’ye göre; rüyasinda bir tabut satin aldiğini veya kendisine bagislandiğini veya evinde bulunduğunu görenin mülkü ziyade olur. Bazilarina göre; rüyada tabut görmek, erkegin karisi ve dükkanıyla tabir olunur. Bu yüzden tabutta göreceğiniz iyi ve sağlam yapilmis oldugunu görenin kansi namuslu olur.

Bir rivayete göre, ticareti artar. Tabutun eski, delik desik, kurt yemis oldugunu görmek, karisinin iffetsizligine, kendisine yar olmadığına, ahlaksızlığına ve huysuz olmasina delalet eder. Rüyada yeni tabut görmek, san ile tabir olunur. Rüyasinda kendisi için yeni bir tabut aldiğini gören, bir yere memur olur, tüccar ise ticareti artar, zengin ise parasi ziyadelesir. Fakir ise bolluga erer. Kendi haline göre yükselir.

Bir başka rivayete göre de: Tabut, büyük bir mülktür. Tabut içinde oldugunu gören, saltanata nail olur. Bazi tabirciler bu rüyayi gören düşmanından korkar ve düsmana karsi düsmanlik yapmaktan acizdir, dediler. Bazilari ise, bu rüya bir müddetten sonra ser ve kötülüklerden kurtulmaya işarettir, demişlerdir.

Bazilari da, kaybi olan için bu rüya kaybinin bulunmasina alamettir, demistir. Bazi tabirciler de, kendisini tabut üzerinde gören kimse zafer ve muradina nail olur. Kendisine bir tabut verildigim gören kimse ilim, güzel huy ve kar sahibi olur. Tabut görmek, üzüntü ve uğursuzluğa bazen, yol hazirlama işarettir.

Bu kötü anlam içeren bir rüyadır. Yakında sevdiklerinizden birini kaybedebilirsiniz. Bu rüya ayrıca, çok borçlandığınız anlamına da gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart