Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 23 2021

Rüyada Şirket Görmek

Rüyada ortaklık sevince, din” esaslara uyularak yapılan alışverişe yahut dünyalık menfaate, rüyada zengin biriyle ortak olmak zengin olmaya yahut mirasa ermeye, Ortaklık, insaf ve adalete, Ortaklık sevgide ve sözde samimi olmaya delalet eder.

Kötü giden işleriniz, dostlarınızın yardımı ve desteği ile düzelecek demektir.

Rüyada şirket, toplum ve çevre ile ilgili olayları haber verir.

Rüyada biri ile ortaklık kurduğunuzu veya bir şirkete girdiğinizi veya bir şirketle ayrı bir ortaklık kurduğunuzu görmek, sevince, başarıya ve geçim bolluğuna delalet eder. Eğer kendi sermayesinden daha büyük bir sermayesi olan bir kimse ile ortaklık kurmuş iseniz, iş hayatınızda başkalarının direktifi ile hareket etmekte olduğunuza ve kazancınızı başka birileri eliyle kazandığınıza yorumlanır. Büyük bir şirkette sorumlu bir kişi olarak çalıştığını gören evinde ve semtinde sözü geçen bir kimsedir. Şirket ortakları ev halkı ile de tabir olunur. Şirket ortakları ile aralarında anlaşmazlık çıktığını görmek, evinde eşiyle arasının iyi olmadığına delalet eder. Ortaklıktan ayrılan eşinden boşanır.

Bir başka rivayete görede: Rüyada ortaklık, sevinçtir. Bazen ortaklık, Allah-u Tealadan ittika ederek yapılan alışverişe veya dünyevî menfaati kendisine ait olacak şeye işarettir. Fakir bir kimse kendisinden servetçe daha yüksek bir adamla ortak olsa zengin olacağına işarettir. Eğer rüya sahibinin bir mirasa kavuşmada ümidi varsa, ona nail ve o mala ortak olur. Bir kimse rüyada kendisinin tanıdık bir kimse ile ortak olduğunu görse, bir is hakkında insaf ve adaletli olurlar. Ortaklık, sevgide, samimiyete ve sözünde durmaya işarettir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart