Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 5 2021

Rüyada Şeftali Ağacı Görmek

Rüyada şeftali ağacı görmek, dünyevi anlamda ferahlayıp zenginleşmeye, işlerinizin iyi gideceğine, bolca para kazanacağınıza, maddi sıkıntılardan uzaklaşıp rahatlayacağınıza ve ferahlayacağınıza, rızkınızın genişlemesine işarettir.

Rüyada şeftali ağacını mevsiminde görürseniz oldukça iyidir. İş yaşamında başarıların arka arkaya geleceğine işarettir.

Rüyada Şeftali Topladığını Görmek

Bu rüya akrabalardan gelecek mala ve mirasa konmaya işarettir. Yine bu rüyayı gören hasta bir kişiden yarar sağlar, malul bir adamın yardımını görür.

Rüyada şeftali toplayan kimse rızkını kolaylıkla elde eder ve geçim sıkıntısı çekmez.

Rüyada Şeftali Yediğini Görmek

Şeftalinin durumuna göre yorumlanır.

Rüyasında tatlı ve hoş bir kokuya sahip şeftaliyi yiyen kimse her isteğine ve arzusuna kavuşur. Çalışma hayatında başarı elde eder. Dünya nimetleri ile rızıklandırılır, dünyada hoş olaylar yaşar ve karşısına iyi insanlar çıkar.Ekşi ve kötü görünümlü şeftali ise korkmaya ve tedirgin olaya yorulur.

Rüyada Kırmızı ve Olgun Şeftali Görmek

Bu rüya mal ve paraya, başarılı çalışmalar sonucunda makam elde etmeye, insanların takdirini kazanmaya, her konuda rahata ermeye işarettir. Yine bu rüya bekârlar için iyi bir kısmet ve evliliktir. Evli insanlar için de mutlu ve huzurlu bir yuva, hayırlı ve güzel çocuklardır.

Rüyasında şeftali dolu bir ağaç gören kişi o yörede bilinen, güzel ve oldukça zengin bir kadınla evlenir. Bu rüya kadınlar için de hayırlı ve varlıklı bir erkekle evliliktir. Karı koca için ise bu rüya, ölene kadar mutlu olmaya, çocukları ile sürecekleri hayırlı bir hayata ve mutluluğa yorulur.

Rüyada Ağaçtan Şeftali Kopardığını Görmek

Bu rüya oldukça hayırlı bir rüyadır. Bu rüyayı gören çok zengin, nüfuzlu ve kudretli bir kimseden yardım görür veya onun emrine girer. Oldukça hayırlı bir rüyadır.

Ayrıca bkz: Rüyada Şeftali Görmek, Rüyada Bağ / Bahçe Görmek

 Şeftali Ağacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart