Kolay Sohbet

Hızlı ve kolay sohbet imkanıyla, kolayca web ve mobil sohbet edin.
Play Store App Store
asksohbet

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.
mircsohbet

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Rüyada Şefaat Görmek - KolayChat


Rüyada Şefaat Görmek

Rüyada şefaat etmek görmek, günahlarınızdan dolayı isteklerinizin yerine getirilmesinin ancak tövbe ve istiğfar etmenizle mümkün olduğuna işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada tavassut etmek, izzet ve şerefe işarettir. Bazı tabirciler, aldatmaya; bazıları da, kendi çalışması karşılığında bir iyilik ve zenginliğe nail olmaya işarettir, dediler.

Bir kimse rüyada kıyamet gününü ve halkın peygamberlerin huzuruna gelip onlardan şefaat talep ettiklerini, peygamberlerin de şefaat etmediğini görürse, bu rüyanın tabiri; işlerin durgunluğuna, kendi kavminin ihtiyaçlarının giderilmesi hususunda gayret sarf edilmesine işarettir.

Rüyada kıyamet gününde komşunun şefaat etmesi muteberdir. Bundan dolayı bir kimse rüyasında kıyamet gününde kendisi hakkında komşusunun şefaat ettiğini görürse, rüya sahibinin komşusundan menfaat ve fayda göreceğine, arkadaşlarından birisi vasıtasıyla rahata kavuşacağına veya ihtiyatlı ve kötü zamanında bildiği ve tanıdığı bir kimse tarafından yararlılık gösterildiğine işarettir.

Rüyada çocuğunun kendisi için şefaat ettiğini görmek gören kimsenin, onunla menfaatlenmesine veya onun tarafından kendisine bir fayda gelmesine işarettir.

Rüyada başkası hakkında şefaat etmesinin tabiri de böyledir. Kur’an-ı Azimüşşan kendisine şefaat ettiğini görürse, ilimden faydalanır ve yüksek mertebeye nail olur.

Ayrıca bkz: Rüyada Şefaat Etmek Görmek

Şefaat

Teşekkürler
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Görüntüleme: 21 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 05 Haziran 2021

Cevap bırakın

error: Emeğe saygı..