Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 5 2021

Rüyada Şefaat Görmek

Rüyada şefaat etmek görmek, günahlarınızdan dolayı isteklerinizin yerine getirilmesinin ancak tövbe ve istiğfar etmenizle mümkün olduğuna işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada tavassut etmek, izzet ve şerefe işarettir. Bazı tabirciler, aldatmaya; bazıları da, kendi çalışması karşılığında bir iyilik ve zenginliğe nail olmaya işarettir, dediler.

Bir kimse rüyada kıyamet gününü ve halkın peygamberlerin huzuruna gelip onlardan şefaat talep ettiklerini, peygamberlerin de şefaat etmediğini görürse, bu rüyanın tabiri; işlerin durgunluğuna, kendi kavminin ihtiyaçlarının giderilmesi hususunda gayret sarf edilmesine işarettir.

Rüyada kıyamet gününde komşunun şefaat etmesi muteberdir. Bundan dolayı bir kimse rüyasında kıyamet gününde kendisi hakkında komşusunun şefaat ettiğini görürse, rüya sahibinin komşusundan menfaat ve fayda göreceğine, arkadaşlarından birisi vasıtasıyla rahata kavuşacağına veya ihtiyatlı ve kötü zamanında bildiği ve tanıdığı bir kimse tarafından yararlılık gösterildiğine işarettir.

Rüyada çocuğunun kendisi için şefaat ettiğini görmek gören kimsenin, onunla menfaatlenmesine veya onun tarafından kendisine bir fayda gelmesine işarettir.

Rüyada başkası hakkında şefaat etmesinin tabiri de böyledir. Kur’an-ı Azimüşşan kendisine şefaat ettiğini görürse, ilimden faydalanır ve yüksek mertebeye nail olur.

Ayrıca bkz: Rüyada Şefaat Etmek Görmek

Şefaat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart