Kolay Sohbet

Hızlı ve kolay sohbet imkanıyla, kolayca web ve mobil sohbet edin.
Play Store App Store
asksohbet

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.
mircsohbet

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Rüyada Sarık Görmek - KolayChat


Rüyada Sarık Görmek

Başta görülen sarık evin hanımına, şöhret, kuvvet ve rütbesine, Sarığın altın olduğunu yahut altından olduğunu görmek, yukarıdaki şeylerden birini yitirmeye, Sarığın dürülmesi, baştan alınması veya kaçırılması görevli kimsenin görevden alınmasına, diğerleri için şöhretin elinden gitmesine yahut boşanmaya, Başına sarık konmayı yüksek bir memuriyete, Çift sarık ziyade şöhret ve güce, Sarı sarık hastalığa, siyah sarık ululuğa, Büyük bir zatın yahut üst seviyedeki bir yöneticinin güzel bir sarığı olduğunu görmek ondan iyi muayene görmeye, kendi başında güzel bir sarık görmesi, insanlara iyi muamele etmeye; Sarak bazen yolculuğa delalet eder.

Toplumun önde gelen insanlarla bir arada olunacağına, onların bilgilerinden ve tecrübelerinden yararlanacağınıza işaret eder.

Rüyada başta sarık, bilgi ve bilimdir.

Rüyada sarıklı bir kimseyi, veya kendinizin basiniza bir sarık sardığınızı görmek, memursaniz rütbe ve maasinizin artacagina, tüccar iseniz kazancinizin çoğalacağını, öğrenci iseniz notlarınızın iyi olacagina, ev hanimi iseniz, eşinizle çok mutlu olacağınıza işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada basta görülen sank, kişinin taç, söhret, kuvvet, rütbe ve hanimina işarettir. Vali olan bir kimse rüyada sanginin dürülü olarak boynuna indiğini görse, vazifesinden alinir. Sanginin basindan alinmasi veya kacirilmasina tabiri de böyledir.

Rüya sahibi vali degilse, o kimse hanimim boşar veya şöhreti dinden gider. Basma altin sank sardiğini gören kimsenin, rütbe, söhret, mal veya hanimi dinden gider. Bir kimse basma bir valinin sarik sardiğini görse, o vali bir memleketin hükümet işlerini o kimseye birakir. Veya Allah’tan korkan bir kadinla evlenir.

Rüyada basma peygamberlerden birinin veya hayatta olan bir velinin sarik sardiğini yahut ölmüs bir hükümdarin kendisine bir sarık verdiğini gören kimse, bir vilayete vali tayin edilir. Rüyada görülen sank basan ve üstünlüktür. Bir kimse basma sank sardiğini görse, o kimsenin reislik ve sanat yönüyle kadri yücelir.

Rüyada başa sarılan sarık ipekten olursa, dinen bozuk olmakla beraber bir rütbeye ve haram mala işarettir. Yün ve pamuktan olan sarik, memuriyete ve güzel amel yapmaya işarettir.

Rüyada sanginin üzerine bir daha sarik sardiğini gören kimsenin, şöhreti artar ve mevkiinde kalir. Rüyada basma sank sardiğini gören kimse, yolculuga çikar. San sank, başta olan hastalıktır. Siyah sank, büyüklüktür.

Teşekkürler
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Görüntüleme: 18 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 23 Haziran 2021

Cevap bırakın

error: Emeğe saygı..