Kolay Sohbet

Hızlı ve kolay sohbet imkanıyla, kolayca web ve mobil sohbet edin.
Play Store App Store
asksohbet

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.
mircsohbet

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Rüyada Sapan Görmek - KolayChat


Rüyada Sapan Görmek

Elçi ve sefire, mütevellinin görevden alınmasına, mahzurlu şeylerden men etmeye, Birine sapanla taş atmak, kırıcı ve ağır bir üslupla o kimseyi doğru bir işe davet etmeye, Elinde boş pasan görmek, doğru bir işite söz söyleme isteğine, Taş atılmayan sapann tövbe etmeye, kendini günahlardan tamamen uzaklaştırmaya delalet eder.

Ayrıca Bakınız; Taşlamak.

Olaylara gösterdiğiniz ani nedeniyle etrafınızdaki insanları incitiyorsunuz demektir.

Tatsızlık, huzursuzluk, ziyandır. Sapan ile kuş vuran hayırsız bir işe karışır.

Rüyada sapan görmek, devamli olarak içinizin sikildiğini bundan ötürü ne yapacaginizi sasirdiğinizi gösterir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen sapan, hastanin yanma gelirse hastanin yerinden çikanimasina işarettir. Bazen sapan, mütevelli’nin vazifeden alınmasına veya mahzurlu seylerden menetmeye ya da elçi ve sefire işarettir.

Rüyada bir adama sapanla tas attigini gören kimse, sert ve kati olarak kalb kinci bir sözle tas attigi insani, dogru bir ise davet eder. Bir kimse rüyada kadınların kendisine tas attiklarını görse, sihirbazlar o kimse hakkinda sihir yaparlar. Sapan, sikici olan hak bir sözdür.

Rüyada elinde bos bir sapan bulunduğunu gören kimse, doğru bir işde söz söylemek ister. Bazi tabirciler, tas atılmayan sapan, rüya sahibinin tövbe etmesine, günahtan kendisini bütün bütün geri çekmesine işarettir, dediler. Sapan île tas attigini gören kimse, bir insan hakkinda iftira eder. Kirda sapan île tas atmak ava, helal tarafindan ganimete ve sehir içinde yalan söz söylemeye işarettir. Rüyada sehirde serçeye sapan île tas attigini gören kimse, serefli bir kimse hakkinda yalan söyler. Eger attigi tas, o serçeye isabet ederse, o kimse söyledigi sözünde günahkar olur.

Rüyada serçeye sapan île tas atmak, insanlan giybet etmeye ve istihza ederek onlan alaya almaya işarettir.

Rüyada sapan ile bir güvercine tas attigini gören kimse, hanimina iftira eder. Sapan ile ok attığını gören kimse, üzerine lazim olmayan bir sözü söyler. Eger o ok isabet ederse, onun sözü kabul edilir. Eger isabet etmezse, o sözünden dolayi günaha girer. Sapana malik oldugunu gören kimse için, isyan etmeye işarettir.

Teşekkürler
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Görüntüleme: 20 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 23 Haziran 2021

Cevap bırakın

error: Emeğe saygı..