Kolay Sohbet

Hızlı ve kolay sohbet imkanıyla, kolayca web ve mobil sohbet edin.
Play Store App Store
asksohbet

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.
mircsohbet

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Rüyada Şahitler Görmek - KolayChat


Rüyada Şahitler Görmek

Şahitler, davaya ve mahkemeye, hüküm ve karara varan emrine nispet olunurlar. Rüyada şahitlerden birkaçını görmek Cenab-ı Hakkın rahmetine, adalete, davası varsa, kazanıp galip gelmeye delalettir.

Rüyada kendi için iki şahit lazım olduğu halde ancak bir şahit geldiğini görmek, yarı yarıya tamamlanacak bir işe başlayacağına işarettir.

Rüyada kendisinin şahit olarak mahkemede bulunduğunu görmek Allah yoluna girdiğine; birinin yalan şahadet ettiğini veya kesin yalan şahadet ettiğini görmek, nefsine ve başkasını yermeye delalet eder.

Rüyada adaleti ile bir suçsuzu kurtarmak, ona yardım edeceğine; şahit hilesi ile bir davanın kazanıldığını görmek, halka hakkını vermeye ve hayır etmesi hususunda hizmet edeceğine işarettir.

Rüyada Allah (C.C)’ni şahitlik yaptığını görmek, başkalarına hayır ve menfaat verip, kendi için başka birinin şahitlik yaptığını görmek, maksadının yerine geleceğine; aleyhinde şahitlik ettiklerini görmek, zorluğa uğrayacağına delalet eder.

İbn-i Kesir’e göre; rüyada şahit görmek, düşmanlığa yorumlanır. Rüyada bir şey için şahit getirdiğini gören, bir insanla davalaktır. Bir şeye şahit bulmaya çalıştığını fakat bulamadığını gören aleyhine sonuçlanır.

Ayrıca bkz: Rüyada Evlenmek Görmek 

Şahitler

Teşekkürler
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Görüntüleme: 20 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 05 Haziran 2021

Cevap bırakın

error: Emeğe saygı..