Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 5 2021

Rüyada Patates Görmek

Rüyada birçok patates aldığını görmek bolluk ve bereketli geçecek bir yıla işarettir. Rüyada patateslerin bir kısmının çürük olduğunu görmek nimetin bir kısmının elden çıkmasına yahut şüpheli kazanca delalet eder.

Rüyada patates görmek mal, nimet, şöhret, sevinç ve rahatlığa işarettir. Rüyada patates soymak, kısmete ve arzu edilen bir murada; patates ekmek, yeni ve çok kazançlı bir işe başlayacağınıza; patates almak ya da bulmak, ümit edilmeyen yerden önemli bir miktarda para geleceğine; patates satmak, malınızın ziyan olacağına işarettir.

Rüyada patates ekmek, yeni ve çok para getirecek bir işe başlamaya yorumlanır. Rüyada patates görmek mal, şöhret, mutluluk ve refaha yorumlanır. Rüyada patates soymak tabiri, kısmete ve arzu edilen isteğe işaret eder. İş hayatında büyük başarılar elde edeceksiniz. Ayrıca mal olarak yorumlanır. Filizlenen patates paranın önündeki engeldir.

Rüyada patates görmek veya yemek, mal ve paraya işarettir. Rüyasında birçok patates aldığını görmek, o yılın bolluk ve bereket içinde geçeceğine delalet eder. 

Rüyada aldığı patateslerin bir kısmının çürümüş olduğunu görmek, haram mala işarettir. Bir rivayete göre, elinden malının ve parasının bir kısmı çıkar.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada patates görmek veya yemek, mal ve berekete işarettir. Patateslerden bir kısmının çürümüş olduğunu görmek, haram mala işarettir. .

Rüyada patates görmek; mala, şöhrete, mutluluğa, gönül rahatlığına; patates soymak, istenilen şeye kavuşulacağına; patates ekmek, yeni ve bol kazançlı bir işe başlayacağına işarettir.

Rüyada patates almak ne demek; hiç ummadığınız bir yerden elinize büyük miktarda para geçeceğine, pazarda veya başka bir yerde çok sayıda patates görmek; içinde bulunduğu senenin gören kişi açısından fevkalade geçeceğine, giriştiği her işten çok büyük kâr sağlayacağına; patates satmak, elinden para çıkacağına işarettir.

Ayrıca bkz: Rüyada Yer Elması Görmek, Rüyada Nişasta Görmek 

Patates

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart