Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 5 2021

Rüyada Pars Görmek

Sadakat ve düşmanlığını açığa vurmaktan sakınan düşmana, Parsla mücadele etmek, böyle bir kimseyle mücadele etmeye, Pars görmek bazen şeref ve yüceliğe, parsla av avladığını yahut sadece bir parsı olduğunu görmek rızka, şeref ve itibar sahibi kimse olmaya delalet eder.

İbni Sirin’e göre; rüyada pars görmek, düsmanligi açıkça bilinen bir düşmandır.

Cabir’ül-Magribi’ye göre rüyasinda bir pars öldürdüğünü veya etini yediğini gören, düşmanına üstün gelir ve malini alir. Pars derisi, kili ve kemigi düşmandan mal almaya işarettir. Bir parsa bindiğini gören, düsmanini kahreder ve ona hükmeder. Bir parsi arkasina alip taşıdığını gören, düsmanina, yenilir. Onun minneti altinda kalir. Rüyasinda bir parsin kendisini yüklendiğini, kucakladiğini ve diliyle yaladiğini veya bir parsi kucaklayıp öptüğünü görenin, düşmanı ile aralarinda anlasma olur.

Ebu Sait El-Vaiz’e göre; rüyada pars görmek, ne sadik ve ne de düşman olan bir kişi ile tabir olunur.

Cafer-i Sadik’a göre; Rüyada pars görmek ve onunla birlikte yemek yediğini görmek, düşmandan korkmamaya delalet eder.

Bir parsin kendisini isirdiğini veya pençesiyle yaraladığını görmek, düşmandan bir zarar geleceğine; yerinde veya evinde bir çok parslar oldugunu görmek, düşman yüzünden bela ve büyük zorluklar geleceğine delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada pars görmek, izzet ve yücelige ve simsarlik etmeye işarettir. Pars, düsmanligi ve sadakatini açığa vurmayan tereddütlü bir düşmandır.

Rüyada parsla mücadele ettiğini gören kimse, öyle bir insanla mücadele eder. Bir kimse bir parsi oldugunu ve onunla av avladiğini görse, rizik elde eder, aziz ve şerefli olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart