Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 5 2021

Rüyada Namaz Kılınan Yön Görmek

Rüyada namaz kıldığını gören kimsenin, mezhep ve itikadı bozuk, insanlara iftira eden ve günah işlemeye çok cesaretli olduğuna delalet eder. Çünkü o kimse, bu haliyle Yahudilerin mezhep ve gidişatına muvafakat etmiş olur. 

Rüyada namaz kılınan yön güneydoğu tarafına ise, bidatçı ve batıl şeylerle meşgul olan birisi olduğuna delalet eder. Çünkü doğu, Hristiyanların kıblesidir. Haça tapmak ise, batıldır. Eğer Kabeyi arkasına almış ise, o kimsenin masiyet ve büyük günahlar işlediğine veya yalan yere yemin ettiğine, namuslu bir kadına iftira attığına, kötü şeylerden kaçınmadığına ve haklarını muhafaza etmediğinden, Müslümanlığı terk etmesine ve ona riayet etmemesine delalet eder. Çünkü mecusiler, her türlü haramı işlemek için kendilerine kolaylık göstermişlerdir.

Ayrıca bakınız: Rüyada namaz kılmak görmek

Bir kimse rüyada kıbleyi bilemediğini veya kıbleyi aradığını, ancak hangi tarafta olduğunu bilmediğini görse, o kimsenin dininde hayrette olmasına delalet eder.

Doğru olarak Kabe tarafına namaz kıldığını gören kimsenin, dininin doğru olduğuna delalet eder. Üzerinde beyaz bir elbise bulunduğu halde kıbleden başka bir yöne namaz kıldığını, doğru ve düzgün bir şekilde de Kur’an okuduğunu gören kimse, hacca gider.

Ayrıca bakınız: Rüyada Kâbe görmek

Namaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart