Kolay Sohbet

Hızlı ve kolay sohbet imkanıyla, kolayca web ve mobil sohbet edin.
Play Store App Store
asksohbet

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.
mircsohbet

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Rüyada Mühendis Görmek - KolayChat


Rüyada Mühendis Görmek

Edebi eserleri tasnif etmeye, dağınık şeyleri toparlamaya, harap olan yerleri onarmaya, olumlu yahut olumsuz değişiklikler yapmaya, yoksulluktan sonra zenginliğe, hastalıktan şifa bulmaya, Mühendis bazen imar edilen şeyleri harap etmeye, yapılmış şeyi bozmaya, şerre ve fitneye; Mühendis olduğunu görmek uzun ömre, bir göreve getirilmeye, şeref ve itibara delalet eder.

Rüyada mühendis görmek , mamur bir şeyin harap olmasına, harap olan bir yerin bayındırlığına işarettir. Kendisini mühendis olarak görmek, ömrünün uzun olmasına işarettir.

Rüyada mühendis görmek, bir şeyin mahvolmasına olmasına, harap olan bir yerin yeniden yapılmasına yorumlanır. Kendisini mühendis olarak görmek, uzun hayat süreceğine yorumlanır.

Çok yorucu seyahatlere çıkacak, fakat iyi insanlarla tanışacaksınız.

Rüyada bir mühendise bir proje çizdirmek için başvurduğunuzu veya mühendisle insaat yaptirmak için anlasma imzaladiğinizi görmek, size yapmaniz için verilen biri isi çok dikkatli ve titiz olarak incelemeniz ve ona göre yapmaniz gerektigine işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada mühendis görmek, mamur bir şeyin harap olmasına, harap olan bir mevkinin mamur olmasina, fitne ve serre işarettir. Rüyada mühendis olduğunu gören kimsenin, ömrü uzun olur. Mühendis görmek fakirlikten sonra zengin olmaya ve hastalıktan sonra da sıhhata kavuşmaya işarettir.


Yazar: admin

Görüntüleme: 14 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 10 Haziran 2021

Cevap bırakın

error: Emeğe saygı..