Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 10 2021

Rüyada Muhabbet Görmek

Rüyada muhabbet görmek sevgi ve aşk üzüntü ve kedere, akıl ölçülerinin dışına çıkmaya; dünya sıkıntısına, hastanın vefatına delalettir.

Rüyada birine aşırı derecede tutkun olmak dinen ve malca noksanlığa, Allah aşkı ve neticede kişiyi gerçek aşka ulaştıran makul ve dozunda sevgi asalete, yaratılış güzelliğine işarettir.

Rüyada kişinin eşini sevmesi her türlü hayra, dünya ve ahiretin güzel nimetlerine, sünnete uymaya işaret eder.

Rüyada sevdiği ile vuslata ermek bazen ölüme; nikahsız sevgilisiyle cinsi münasebette bulunmak cezaya çarptırılmaya, kendi eşiyle arzu ettiği şeye nail olmaya delalet eder.

Rüyada meydana çıkan aşk ve sevgi üzüntü ve kedere, kötülüğe ve sağırlığa delalet eder. Uyanıklıkta aşka müptela olma ve halkın şefkatini icap ettiren bir şöhrettir.

Rüyada aşk ve muhabbet fakirliğe, hasta için ölüme delalettir. Bazende rüyada ölüm görmek aşka ve sevgiliden uzaklaşmaya delalet eder.

Rüyada cennete girmek, sevgiliye kavuşmak, aşık için masukuna kavuşmaktır. Nitekim ateşe girmek ayrılıktır. Rüyada birisine düşkün olmak sevmek, gaflet ve dinde noksanlıktır. Rüyada meydana çıkan aşk, dinde fesad, malca noksanlıktır.

Ayrıca Bakınız; Rüyada Aşk / Aşık Görmek.

Muhabbet (Aşk)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart