Kolay Sohbet

Hızlı ve kolay sohbet imkanıyla, kolayca web ve mobil sohbet edin.
Play Store App Store
asksohbet

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.
mircsohbet

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Rüyada Meyve Sıkacağı Görmek - KolayChat


Rüyada Meyve Sıkacağı Görmek

Bakınız; Sıkacak Alet.

Bazen sikacak aleti görmek, bir şeyi gömmeye, mal ve faydali seylerin meydana çıkmasına ve azabin inmesine yahut hapiste bulunan kimselerin rahatlığı için dağılmalarına ve sıkıntıdan kurtulmalarına işarettir. Bazen sıkacak alet, hamama işarettir. Çünkü hamamda ates, sicaklik, su ve çok insan vardir. Bu alet tekkeye de işarettir. Çünkü orada halvete çekilmis bir takim insanlar vardir.

Halvette bulunan kimselerin halvetten çikmasi ise ahlak ve tabiatlarinda bulunan kötü seylerin kendilerinden gitmesinden sonra olur.

Zeytin sıkacak aleti görmek, sapıklar için hidayete ve talebe için de ilme işarettir. Kandillerde yakmak için aci zeytinyagi çıkarılan sıkacak aletin tabiri de böyledir.

Sıkacak aleti, hayra da işarettir. Sıkacak alet süt emziren bir kadindir. Çocuk ise, sikilmis olan seydir. Bir kimsenin rüyada bir sehirde olacak ucuzluga, sıkacak aletlerin yikilmasi ise, o sehirde meydana gelecek kitlik ve pahalılığa ve süt emziren kadinin ölmesine işarettir. Her sikilan sey hapisin kurtulmasina, cinsî münasebette bulunmaya ve servet yapmak isteyen kimse için de mala işarettir.


Yazar: admin

Görüntüleme: 4 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 10 Haziran 2021

Cevap bırakın

error: Emeğe saygı..