Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 10 2021

Rüyada Meyve Sıkacağı Görmek

Bakınız; Sıkacak Alet.

Bazen sikacak aleti görmek, bir şeyi gömmeye, mal ve faydali seylerin meydana çıkmasına ve azabin inmesine yahut hapiste bulunan kimselerin rahatlığı için dağılmalarına ve sıkıntıdan kurtulmalarına işarettir. Bazen sıkacak alet, hamama işarettir. Çünkü hamamda ates, sicaklik, su ve çok insan vardir. Bu alet tekkeye de işarettir. Çünkü orada halvete çekilmis bir takim insanlar vardir.

Halvette bulunan kimselerin halvetten çikmasi ise ahlak ve tabiatlarinda bulunan kötü seylerin kendilerinden gitmesinden sonra olur.

Zeytin sıkacak aleti görmek, sapıklar için hidayete ve talebe için de ilme işarettir. Kandillerde yakmak için aci zeytinyagi çıkarılan sıkacak aletin tabiri de böyledir.

Sıkacak aleti, hayra da işarettir. Sıkacak alet süt emziren bir kadindir. Çocuk ise, sikilmis olan seydir. Bir kimsenin rüyada bir sehirde olacak ucuzluga, sıkacak aletlerin yikilmasi ise, o sehirde meydana gelecek kitlik ve pahalılığa ve süt emziren kadinin ölmesine işarettir. Her sikilan sey hapisin kurtulmasina, cinsî münasebette bulunmaya ve servet yapmak isteyen kimse için de mala işarettir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart