Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 16 2021

Rüyada Isırmak Görmek

Rüyada yılan, akrep vs. gibi zehirli hayvanların ısırması kötü söz işitmeye, haram kazanca, rüyada bir insanı ısırmak ona aşırı muhabbete yahut refah içinde geçecek ömre, rüyada birini ısırmak bazen kıskanmaya ve aşırı öfkeye, rüyada birini ısırarak, ısırdığı yerden kan çıktığını görmek, zararı görülecek kin ve nefrete, rüyada bir hayvanı ısırıp ondan et parçası kopardığını görmek kazanca, rüyada bir hayvan tarafından ısırılmak meşakkat ve sıkıntıya delalet eder.

Rüyada ısırılmak, düşmanınızla karşı karşılaşacağınız ve bu hesaplaşmadan zarar göreceğinizi belirtir.

Rüyada ısırıldığını görmek, bir düşmanla karşı karşıya kalacağınız ve zararlı çıkacağınız anlamına gelir.

Rüyasında önemli biri tarafından ısırılan kimse, büyük bir iyilik görür.

Rüyasında bir insani sevdiğinden dolayı ısırdığını görenin o kimseye sevgisi artar. Eğer ısırmak sevgi maksadı ile değilse, kin ve düşmanlığa delalet eder. Tanınmış bir kimsenin kendisini ısırdığını görmek, o kişiden veya isim ve sekil itibariyle ona benzer birinden menfaat görmeğe, kendisini ısırdığını ve ısırdığı yerden kan çıkardığını görmek, günaha sebep olacak derecede sevmeğe, parmağını ısırdığını görmek gam ve kedere, pişmanlığa delalet eder.

Abdülgani Nablusi’ye göre: rüyada ısırmak ve ısırılmak seri hile ve hasetle tabir olunur. Rüyada ısırmak, ısıranın ısırılanı çok sevdiğine delalet eder. Bir rivayete göre, rüyada ısırmak veya ısırılmak eziyet çekmeğe de işarettir.

Rüyada kendi etini ısırıp kopararak yere attığını gören, gammazlık eder. Rüyada parmaklarını yan tarafından ısırmak hasetten ileri gelen düşmanlığa ve kine, parmağının ucunu ısırmak pişmanlığa, bir rivayete göre zulüm etmeğe delalet eder. Rüyada ısırılan yerden kan çıktığını gören günah işlemiş olur.

Bazılarına göre: rüyada kendini ısırdığını gören, ömrünün başlarında feraha ve sevince, sonunda da göz ağrısına ve kalp hastalığına tutulur. Bir başka rivayete göre de: Rüyada diş ile ısırmak hiledir.

Bazı tabirciler kin ve düşmanlıktır, dediler. Bazıları da ısırmak gerek insan ve gerek hayvan olsun ısırılan şeyi asin derecede sevmeye tabir ederler. Isırmak, mihnet ve meşakkate da işarettir.

Bir kimse rüyada etini ısırsa ve koparıp atsa, o kimsenin fitne çıkaran birisi olduğuna işaret eder.

Bir kimse rüyada bir insanın parmak uçlarını ısırdığını görse, o insanın sinirli ve kinli olduğuna işaret eder.

Rüyada kendi parmaklarını ısırdığını gören kimse ise, pişman olur. Isırılan yerden kan çıkması günah içerisinde zahmet çekmeye işaret eder. Isırmak, fazla sinirlenmeye de işarettir.

Rüyada ısırıldığını görmek, bir düşmanla karşı karşıya kalacağınız ve zararlı çıkacağınız anlamına gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart