Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 28 2021

Rüyada Hendek Görmek

Korunma amaçlı hendek malı ve canı koruyan her türlü tedbire, Malın zekatına, akıl ve ilme; Her türlü çukur ve hendek insanın önüne çıkacak engel ve zorluklara, Bir hendekten karşıya atlamak bir engeli aşmaya delalet eder.

Önemli bir engeldir.

Rüyada hendek tehlike ile yorumlanır. Rüyanızda bir hendeğin basinda oldugunuzu, fakat hendeğin derinligi yüzünden üzerinden atlamaya cesaret edemediğinizi görmek, size teklif edilen bir isi, tehlikesinden ötürü kabul etmeyeceğinize delalet eder.

Bir hendekten atlarken ayaginizin kayarak içine düştüğünüzü görmek, içine düştüğünüz tehlikeli bir durumdan dolayi ne yapacaginizi şaşırdığınıza delalet eder. Hendekten çıktığınızı görmeniz bu tehlikeyi atlattiğınıza işarettir.

Bir hendeğin içine su ile dolu görmek bir tehlike ile karşılaşacağınıza delalet eder.

Rüyada görülen hendek, korundugu şeye ve mala işarettir. Bir kimsenin hendeksiz kale veya şehir görmesi, zekalinin verilmemesi ve malin zayi edilmesi, askerin düşmandan korkup kaçarak gizlenmesi, ilmin zayi olmasi yahut düşmanın hücumu yahut kötülükle emredip iyilikten kaçindirmak gibi kötü görülen şeylerle islerin dagilmasi ve düzenin bozulmasına işaret eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart