Kolay Sohbet

Hızlı ve kolay sohbet imkanıyla, kolayca web ve mobil sohbet edin.
Play Store App Store
asksohbet

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.
mircsohbet

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Rüyada Hendek Görmek - KolayChat


Rüyada Hendek Görmek

Korunma amaçlı hendek malı ve canı koruyan her türlü tedbire, Malın zekatına, akıl ve ilme; Her türlü çukur ve hendek insanın önüne çıkacak engel ve zorluklara, Bir hendekten karşıya atlamak bir engeli aşmaya delalet eder.

Önemli bir engeldir.

Rüyada hendek tehlike ile yorumlanır. Rüyanızda bir hendeğin basinda oldugunuzu, fakat hendeğin derinligi yüzünden üzerinden atlamaya cesaret edemediğinizi görmek, size teklif edilen bir isi, tehlikesinden ötürü kabul etmeyeceğinize delalet eder.

Bir hendekten atlarken ayaginizin kayarak içine düştüğünüzü görmek, içine düştüğünüz tehlikeli bir durumdan dolayi ne yapacaginizi şaşırdığınıza delalet eder. Hendekten çıktığınızı görmeniz bu tehlikeyi atlattiğınıza işarettir.

Bir hendeğin içine su ile dolu görmek bir tehlike ile karşılaşacağınıza delalet eder.

Rüyada görülen hendek, korundugu şeye ve mala işarettir. Bir kimsenin hendeksiz kale veya şehir görmesi, zekalinin verilmemesi ve malin zayi edilmesi, askerin düşmandan korkup kaçarak gizlenmesi, ilmin zayi olmasi yahut düşmanın hücumu yahut kötülükle emredip iyilikten kaçindirmak gibi kötü görülen şeylerle islerin dagilmasi ve düzenin bozulmasına işaret eder.

Teşekkürler
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Görüntüleme: 15 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 28 Haziran 2021

Cevap bırakın

error: Emeğe saygı..