Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 28 2021

Rüyada Harem Ağaları Görmek

Seyyid Süleyman, Ibn-i Sirin demiştir ki: Hangi cinsten olursa olsun, rüyada harem ağası görmek, kurtuluş ve iyiliktir.

Kirmani’ye göre bu rüya, dinen güzellik ve meleklere işarettir.

Bir harem ağasından haber almak, aynen çıkacağına işaret eder. Harem ağasının evine ve odasına girdiğini görmek; nimet ve güvene işaret eder.

Harem ağasının üzerinde çirkin veya nefret edilecek bir şey varsa, mahkeme ile ilgili olaylara karışacağınıza işaret eder. Harem ağası tarafından hususi bir muayyene davet edilmek; arzu ve isteğe kavuşmaya delalet eder.

Harem ağasından bir şey almak; malın daha da artmasına, din ve her iki cihanda da kurtuluşa işaret eder. Rüyada tanınmış bir şahsın harem ağası olduğunu görmek; din ve ibadet, ilim ve hikmet, nimet ve mala delalettir.

Kendisini harem ağası olarak görmekte aynı şekilde yorumlanır. Şayet rüya sahibi savaşıyorsa, mahkemesi varsa veya bir düşmanından rahatsız oluyorsa kurtuluşa erer.

Bir harem ağasını bakımlı bir yerde görmek, o bölgede yaşayanların iyi durumuna delalet eder. Harap ve pis bir mahalde harem ağası görmek, dinen eksiklik, ahlaksızlığa işaret eder. Savaş ya da bir davada mağlıp olmaya işaret eder.

Bir harem ağasıyla ahbap olduğunu gören, ahirette kurtuluş isteyen Salih bir kimse ile sohbet eder. Rüyada herhangi bir ırktan harem ağası görmek; genel olarak iyiye işarettir. Her iki cihan içinde hayra delalet eder.

Harem Ağaları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart