Kolay Sohbet

Hızlı ve kolay sohbet imkanıyla, kolayca web ve mobil sohbet edin.
Play Store App Store
asksohbet

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.
mircsohbet

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Rüyada Harem Ağaları Görmek - KolayChat


Rüyada Harem Ağaları Görmek

Seyyid Süleyman, Ibn-i Sirin demiştir ki: Hangi cinsten olursa olsun, rüyada harem ağası görmek, kurtuluş ve iyiliktir.

Kirmani’ye göre bu rüya, dinen güzellik ve meleklere işarettir.

Bir harem ağasından haber almak, aynen çıkacağına işaret eder. Harem ağasının evine ve odasına girdiğini görmek; nimet ve güvene işaret eder.

Harem ağasının üzerinde çirkin veya nefret edilecek bir şey varsa, mahkeme ile ilgili olaylara karışacağınıza işaret eder. Harem ağası tarafından hususi bir muayyene davet edilmek; arzu ve isteğe kavuşmaya delalet eder.

Harem ağasından bir şey almak; malın daha da artmasına, din ve her iki cihanda da kurtuluşa işaret eder. Rüyada tanınmış bir şahsın harem ağası olduğunu görmek; din ve ibadet, ilim ve hikmet, nimet ve mala delalettir.

Kendisini harem ağası olarak görmekte aynı şekilde yorumlanır. Şayet rüya sahibi savaşıyorsa, mahkemesi varsa veya bir düşmanından rahatsız oluyorsa kurtuluşa erer.

Bir harem ağasını bakımlı bir yerde görmek, o bölgede yaşayanların iyi durumuna delalet eder. Harap ve pis bir mahalde harem ağası görmek, dinen eksiklik, ahlaksızlığa işaret eder. Savaş ya da bir davada mağlıp olmaya işaret eder.

Bir harem ağasıyla ahbap olduğunu gören, ahirette kurtuluş isteyen Salih bir kimse ile sohbet eder. Rüyada herhangi bir ırktan harem ağası görmek; genel olarak iyiye işarettir. Her iki cihan içinde hayra delalet eder.

Harem Ağaları

Teşekkürler
[Total: 0 Average: 0]

Yazar: admin

Görüntüleme: 17 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 28 Haziran 2021

Cevap bırakın

error: Emeğe saygı..