Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 28 2021

Rüyada Hamile Kalmak Görmek

Ayrıca bkz: Hamile Görmek ile ilgili Tüm Rüya Tabirleri, Başkasını Hamile Görmek, Kendini Hamile Görmek 

Rüyada hamile kalmak, rüyayı gören kişiye bağlı olarak değişir. Eğer rüyayı gören kişi bir kadınsa, çok hayırlı ve güzel şeyler yaşayacağına, işlerinin açılacağına, sıkıntılarını sona ereceğine, dertlerinin biteceğine ve hayırlı bir haber alacağına alamet eder. Rüya sahibi bir erkekse, sıkıntı yaratacak bir olayın baş göstereceği, yapılan hatalar yüzünden pişman olunacağı ve dertlerin birbiri ardına geleceği anlamına gelir.

Rüyada erkek çocuğa hamile kalmak, kısa süre içinde büyük kazanç getirecek bir işe girmeye, sorunların üstesinden gelmeye ve rahat nefes almaya delalet eder.

Rüyada hamile kalmak ne anlama gelir, kişinin mana katacak ve gönlünü ferahlatacak işlere gireceğine ve hem kendisi hem aile bireyleri için iyi sonuçlar doğuracak kararlar alacağına işarettir.

Rüyada hamile kalmak nedir; rüya sahibinin sektördeki imajının zedelenmesine yol açacak bir olayı bertaraf edeceği, kötü niyetli kişilerden gelebilecek zararları engelleyeceği ve kendisine güvenen insanların güvenlerini boşa çıkarmayacağı anlamına gelir.

Rüyada hamile kalmak ve doğurmak, uzun zamandan beri gece gündüz demeden üzerinde çalışılan ve büyük umutlar bağlanmış olan bir projenin beklenenden daha iyi sonuçları olacağına ve iş dünyasında büyük bir değişimin önünü açacağına tabir edilir.

Rüyada hamile kalmak ne demek; verimli bir iş ve bol kazanç anlamına gelir. Uzun zamandan beri tanışılan bir kişiye duyguların açılacağına ve karşılık alınmasıyla birlikte duygusal bir birliktelik yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada hamile kalmak istemek, hayali kurulan bir şeye ulaşmak için elde olan bütün imkânları seferber etmeye ve kazancı artırmak için yeni yollar denemeye yorulur.

Rüyada hamile kalmak tabiri, rüyayı gören kişinin, gani gani kazanç elde etmesini sağlayacak bir yola gireceğine, birkaç kişi ile ortak bir iş yapacağına ve zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine rivayet edilir.

Rüyada hamile kalmak İslami rüya tabirleri, durgun geçen ve parasal olarak büyük kayba sebep olan bir dönemin sona ereceği ve sağlık sorunlarının biteceğine alamet eder.

Hamile Kalmak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart