Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 28 2021

Rüyada Hamile Görmek

Rüyada hamile bir kimse ile karşılaşmak, is yerinizde veya aile içinde sizi bazı süprizlerin beklediğine, kendinizin hamile oldugunu görmek, beklediğiniz önemli bir isin hakikat olacağına veya müjdeli bir haber alacağınıza işarettir. Rüyada hamile olduğunuzu ve sağlıklı bir doğum yaptığınızı görmek niyetlendiğiniz işin hayırlı bir şekilde başlayacağına işaret eder.

Rüyada menopozlu birinin hamile olduğunu görmek olmayacağını düşündüğünüz bir şeyin bir anda oluvereceğinin habercisidir. Rüyada erkek birini hamile görmek bir kişiye çok kızacağınıza ve o kişinin yaptığı şeylere tahammülünüzün azalacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada çocuğu olan bir kişinin kendini hamile olarak görmesi yeni bir çocuk yapmaya niyetlendiğine veya ailesindeki kişilerin bu tarz baskıları olacağı şeklinde yorulur.

Rüyasında hamile olduğunu gören şayet erkek ise bu onun için sıkıntı ve iş konusunda meşakkatli işlerle yüz yüze gelmeye işaret eder. Rüyada erkek birinin karısını hamile olarak görmesi eğer niyetlilerse bir bebeklerinin olacağına işaret eder. Rüyada hamile olduğunu gören kişi küçük bir kız çocuğu ise aiden yakınlardan ve komşularından birinin  hamile olduğunu öğrenir. Rüyada hamile olduğunu gören kişi aynı rüyada doğum sancısı çekiyorsa başındaki bir sıkıntıdan biraz da olsa acı çekerek bir çırpıda kurtulur.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Başkasını Hamile Görmek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart