Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 28 2021

Rüyada Hakim Görmek

Adaletle hütmeden bir kadı olduğunu görmek iş ve mesleğinde insaf ve merhamet ölçülerini muhafaza etmeye, Adil ve ehil insanları şahit olarak dinleyen hakim, insanı kurtuluşa götürecek gerçek doğrulara, Ayak takımını ve alelade insanları şahit olarak dinleyen yargıç, rüşvet yiyen, zalim hakime, Hakim bazen, gerçek adaletin tecelli edeceği ‘hesap günü’ne delalet eder.

Rüyasinda hakim görmek adaletle yorumlanır. Rüyada bir mahkeme salonunda bulunan bir hakimi çatık kaşlı ve sert olarak görmek, o yerde ihtikar yapildığına ve esnafin hileli satışta bulunduguna delalet eder. Hakimin güler yüzlü görülmesi adaletle muamele edildiğine işarettir. Bir davasi için hakim huzuruna çıktığını görmek kimse dünyadaki zor islerinin kolaylikla yoluna girecegine ve hayatini ömrünün sonuna kadar huzur içinde geçireceğine delalet eder. Kendisinin bir mahkeme salonunda hakim olarak hüküm verdiğini görmek, devlet dairesinde bir türlü bitirilmeyen bir isinin iyi bir sekilde sonuçlanması demektir. Bir hakimle birlikte kol kola mahkemeden çiktigini görmek, akrabalari ile arasında bir anlaşmazlık varsa, çözüleceğine, bir miras pe-sinde ise, o işin halledilecegine ve eline para geçeceğine delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada hakimi güzel bir vasıfta gören kimse arzu ettigine işarettir. Bazen de, hakim, karar veren, mühendis, arkadas ve toplantiya işaret eder. Hakimi görmek, terzi ve igneciye de işaret eder.

Rüyada hakimin, bunamis ve deli bir şahsi şahit olarak dinlemesi, o hakimin rüşvet kabul etmesine, kötü düsünceli ve bozuk kimselere yönelmesine işaret eder. Bazen de hakim, anne ve babaya, hocaya, ögretmene, insanin hak ve adalletten arzu ettigi seye işaret eder. Rüyada hakim yardimcilarim görmek, bos seylere yardim eden bir kimseyi görmeye işaret eder.

Bir kimse rüyada kendi evinde beyaz elbiseli hakim yardimcilarim görse, bu rüya, sahibinin üzüntü ve kederden veya hastalıktan ya da korku ve şiddetten kurtulmasini müjdeler. Eger hakimin yardimcilari üzerinde siyah elbiseler bulunsa, bu rüya hastaliga, üzüntü ve kedere işaret eder. Bu tabir onlarin konusmalari ve birbirleriyle anlasmalarindan da anlasilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart