Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 28 2021

Rüyada Hafız Görmek

Rüyasında hafızın sesini duyan kimse, kederden sıyrılır ve huzur hisseder.

Hafiz görmek muratla yorumlanır. Rüyada bir hafizi Kur’an okurken gören, çok yakinda muradina erer. Hafızı camiye girerken görmek, dualarinin kabul edileceğine işarettir.

Hafızı eve çağırtıp ona Kuran-i Kerîm okutarak dinlediğinizi görmek, dünya ve ahiret islerinizin yolunda olduğuna ve Allah’in (C.C) bütün dua kapilarini açtığına delalet eder.

Bazilarina göre; rüyasinda bir cami veya mescitte Kuran okuyan bir hafız görmek, keder ve sıkıntıdan kurtularak feraha çıkmaya işarettir.

Kendini Kur’an-i Kerîm’i ezberlemis ve hafiz ol-mus gören, bütün günahlarından sıyrılır.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada Kuranı Kerimi ezberleyen bir hafiz görme rüyası çok iyi bir rüyadir. Rüyada hafiz görmek, her türlü murada ermeye sıkıntı ve kederden kurtulmaya işaret eder. Kendisinin rüyada hafız oldugunu gören kimse, her türlü maksadina erecegi gibi, günahlarından tevbe edip, Allah’a karsi salih bir kul olacagina Kur’ani Kerimi bilmiyorsa Kur’an okumayı öğrenmeye tabir edilir.

Hafizi gören bir insan hafizin okudugunu Kur’ani Kerimden herhangi bir sureyi okuduğunu da görürse Kur’an sürelerindeki tabire de bakilmalidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart