Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 16 2021

Rüyada Genç Kadın Görmek

Rüyada görülen genç kadın ne şekilde görülürse görülsün, kadınlar için yine kadın cinsinden bir düşmandır.

Rüyada tanınmayan ve süslü genç kadın görmek, hatıra gelmedik bir yerden sevinç haberi işitmeye işaret eder. Rüyada güzel bir kadın görmek hayır, iyilik, zafer, sevinç ve ferahlığa işaret eder. Yahut çok kazançlı bir alışveriş yapar.

Genç bir kadın rüyada yaşlı bir kadına dönüştüğünü görürse, onun bu rüyası dinin güzelliğine işaret eder. Yaşlı bir kadın gençleştiğini, kendisine kuvvet ve şehvet geleceğini, kendisiyle cinsi münasebette bulunduğunu görürse, o kadının dini bağları kuvvetlenir. Eger yapılan münasebet helalinden ise dünya işi zayıflar; eğer bu münasebet haram bir yolla olursa, hissettiği kuvvet ve şehveti miktarınca onun dünyaca işi kuvvetleşir.

Fakir bir kimse rüyada yaşlı bir kadını genç olarak görürse, eğer o kadın tanınmış birisi ise, rüya sahibi zengin olur. Eğer rüya sahibi talihsiz kimselerden ise, talihi açılır. Eğer rüya sahibi hasta ise iyileşir.

Rüyada tanımadığı genç kadını görmek, tanıdığı kadını görmekten tabirce hayırlıdır. Şekil ve endamına önem veren kadın tabirce diğerlerinden daha faziletli ve kuvvetlidir. Eğer gördüğü genç kadın genç bir hizmetçi olursa; o hizmetçinin hali, güzelliği, elbisesi ve süsü miktarınca bir hayra işaret eder. Eğer gördüğü genç kadın mesture ise, din ve diyanetle beraber kapalı bir hayra işaret eder. Eğer açık saçık ise, meşhur bir hayra işaret eder.

Rüyada gördüğü genç kadının yüzünde peçesi varsa, hayırlı ve hayırsız olduğu şüphelidir. Eğer yüzü peçeli olmayıp açık olursa, hayır umumi olur.

Rüyada inançsız ve genç bir kadın gören kimse, utanmakla beraber sevinç haberi işitir. Eğer asık suratlı bir genç kadın görürse, ürkülecek dehşetli bir haber işitir. Zayıf bir genç kadını gören kimseye üzüntü, keder ve fakirlik isabet eder.

Ayrıca bkz: Rüyada Genç Adam Görmek, Rüyada Kadın Görmek, Rüyada Genç Görmek 

Genç Kadın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart