Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 16 2021

Rüyada Gem Görmek

İşte tedbirli olmaya, malın zekatına ve mali durumla ilgilenen kimseye, Gem vurulmuş eyerli ata binmek ehil olanlar için yöneticiliğe, diğerleri için işi sevk ve idarede başarılı olmaya, Atın geminin yere düşmesi işlerin bozulmasına, Kendi ağzına gem vurulmuş görmek gereksiz sözlerden kaçınmaya ya da sözüne itibar edilmemeye delalet eder.

Rüyada gem görmek, meslek sahibi için tedbirli olmaya ve malca kuvvete işaret eder.

Rüyada semer vurulan ata gem ile bindiğini gören kimse, bir vilayete vali olur. Gem ve gögüslügün bezeksiz olmasi, o kimsenin mütevazi ve içinin dışından hayirli olmasina işaret eder. Rüyada kendi ağzına gem vurulduğunu gören kimse, bos seylerden dilini muhafaza eder ve kendisini selamette tutar.

Eğer bu rüyayi görenin diğer bir kimse ile mahkemesi varsa, getirdigi deliller bosa gider.

Bir kimse rüyada atinin geminin kesildiğini görse, o kimsenin atma bakan seyisi ölür. Gem, atin işaret ettigi kimsenin namusuna, bazen de onun malini muhafaza eden zekatina işaret eder.

Rüyada kendi atinin geminin düştüğünü veya dinden gittiğini gören kimsenin, isleri perişan olur ve durumu bozulur. Ya da izzet ve namustan yoksun bir kadin onun nikahi altinda bulunur.

Bir kimse rüyada kendisine gem vuruldugunu görse, günah islemekten men edilir. Bazen de bu rüya oruç tutmaya işaret eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart