Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 16 2021

Rüyada Gelinlik Görmek

 

Rüyada gelinlik giymek eğer gelinlik giyen kişi bekar ise evleneceğine işarettir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe kirli ise kötü bir evliliğe yorumlanır. Gelinlik siyah ise evliliğinizde karşınıza çıkacak sorunlara işaret ediyor. Rüyada genç bir kız gelinlik giydiğini gördüyse yakında muradına kavuşacak ve evlenecek demektir. Rüyada zaten evli bir kişi yeniden gelinlik giydiğini gördüyse ya taşınır ya da bebeği olur. Rüyada orta yaşlı bir kadının gelinlik giymesi sevinç ve sürura işarettir. Bir kadının kızını evlenirken ya da gelinlik giymişken görmesi kızının ve kendisinin bahtının açık olduğuna işaret eder. ayrıca bu Rüyayı cuma gecesi görmek aynısının olmasına dayanır.

Rüyada beyaz olmayan gelinlik giymiş olduğunuzu veya giyen birini görmeniz farklı tabirlere ve yorumlara çıkmaktadır. Rüyada kirli beyaz bir gelinlik görmek ve bu durumdan rahatsız olmak evlenirken bazı sıkıntılar yaşayacağınıza ama bunların farkında olduğunuz için bunları çabucak aşacağınıza işaret eder. Rüyada siyah gelinlik korku içinde evleneceğinizin ve bir şeylerden emin olmadığınızın bir şeylerden şüphe duyduğunuz anlamını taşımaktadır, bu aynı zamanda borç içinde evlendiyseniz borcu ödeme kaygısını da temsil etmektedir. Rüyada mavi gelinlik giymek doğruluk ve bilgeliğin yoğun olduğu bir evliliğiniz olacak demektir, kinden uzak olgunluklarla süslenmiş bir evliliğin habercisidir. Rüyada kırmızı gelinlik görmek zenginlik ve refah içinde yaşayacağınız bir evliliğe adım atacağınıza işaret eder. Rüyada kahverengi gelinlik giydiğinizi görmek pratik, sevgi dolu ve sıcak bir evlilik yaşayacaksınız toprağın huzur ve bilgeliğine sahip olacaksınız demektir. Rüyada turuncu gelinlik görmek dostlukların arkadaşlıkların olduğu samimiyetle sosyalleşmenin yaşandığı canlı bir evlilik yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada fulya rengi gelinlik evliliğinizin istediğiniz ölçüde romantik ve duygusal olacağının habercisidir. Rüyada altın rengi gelinlik  manevi olarak güçlü, her şeyi zenginliğe çeviren, incelik ve etrafa da yararlı olunacak bir evliliğe işaret eder. Rüyada gri renkli gelinlik kararsızlık ve şaşkınlık yaşayacağınız arada kalacağınız biraz karamsar bir evliliğe işaret eder. Rüyada yeşil renkli gelinlik sağlık, şifa, canlılık ve umudun bolca olduğu etrafa barışçıl bakabilen etraftan da saygı ve taktir gören bir evlilik olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada pembe renkli  gelinlik toz pembe ve olumsuzlukları görmeyeceğiniz, mutluluktan enerjinizin yüksek olacağı bir evlilik geldiğinin işaretidir.

Rüyada leylak rengi gelinlik görmek zihninizi boşaltabileceğiniz her şeyi bir bahar berraklığında görebileceğiniz ve buna çokça ihtiyacınız olacak farkındalığı bol bir evliliğe işaret eder. Rüyada gök mavisi gelinlik görmek bireysel bir evlilik yaşanacağına, özgürlüklere düşkün uyum konusunda bireyselliklere dikkat edilmesi gereken bir evlilik yaşanacağı şeklinde rüya yorumu yapılır. Rüyada zeytin yeşili bir gelinlik görmek etrafınıza huzur kaynağı olacağınız sürekli her konuda aracı olacağınız bir evlilik yaşayacağınızın habercisidir. Rüyada gümüş rengi gelinlik görmek, her seferinde bir kılıç çıkarır gibi adaleti sağlayacağınızın, sağlamaya çalışacağınız ve bu konuya kendinizi adayacağınıza işaret eder.

Rüyada sarı renkli gelinlik güneş gibi bereketli canlılık veren, sürekli kendini yenileyen sevgi patlamalarının yaşandığı aile fertlerinin birbirini büyük bir aşkla sevdiği bir evliliğe işaret eder. Rüya turkuaz renkli gelinlik giymenin rüya yorumu şifalı yani evlenen çiftlere dirlik düzen getirecek çabanın ve meyvelerinin sürekli olduğu, sığ denizlerden  birlikte derin denizlere açılmaktan korkulmayan, güven dolu bir birliktelik olacağı şeklindedir. Rüyada menekşe renkli gelin görmek yüksek bir duygusal bağ, gelenek görenek ve ananelere bağlı, eski güçlü manevi duygularla taçlandırılmış bir birliktelik, evlilik şeklinde rüya yorumu yapılır.

Gelinlik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart