Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 16 2021

Rüyada Gece Görmek

Zifiri karanlık gece dalalete, Gece dinlenmeye, boş durmaya yahut işsizliğe, Bütün zamanın ayışığı olmaksızın gece olduğunu görmek hayatın yoksulluk içinde geçmesine, Zamanın tamamının gece olduğunu fakat ayışığı olduğunu görmek, devlet başkanı yohut cumhurbaşkanının bütün yetkileri başbakana devretmesine, Geceden gündüze erişmek sevinç ve neşeye, Gece, dargın karı kocanın birleştirilmesine, Gök gürültülü, şimşekli ve fırtınalı gece, o yerde meydana gelecek sapıklığa, Gece inançsız sultana, gündüz müslüman sultana; gece ile gündüz iki hasıma yada iki adil şahide, Gece monoton hayata, yemin etmeye yahut ölüme, Hastanın sabah olduğunu görmesi iyileşmesine, Kadir, Regaib, Miraç, Beraat ve cuma gecelerini görmek bütün hayır kapılarının açılmasına, ilahi yarım ve ihsana delalet eder.

Bu rüya sıkıntı ve tasayla yorumlanır.

İş hayatınızda bazı sorunlar yaşayacaksınız. Canınız sıkılacak; fakat güçlü olmaya çalışın.

Rüyada görülen gece, issizlige ve bos durmaya işaret eder. Bir kimse rüyada zamanin tamamen gece oldugunu görse, o kimsenin dar geçindigine işaret eder.

Eger gecenin karanliginin gittigini ve gündüz oldugunu görse ve insanlar da Üzüntülü ve kederli olsalar bu üzüntü ve kederden kurtulurlar kusatma altinda iseler kusatma kalkar, pahalilik içinde iseler, fiyatlar ucuzlar, kimseden şikayetleri varsa, sikayetleri gider. Gece, karı kocayı bir araya getirmeye de işaret eder.

Gündüz karı kocanın ayrılmalarına işaret eder. Karanlik gece, sapıklıktır. Eger gecenin karanlığı şimşek ve gök gürültüsü ve rüzgarla beraber olursa, bu durumun görüldüğü yerde vaki olacak sapikliga işaret eder. Bir kimse evinde karanlik görse, o kimse bir yola yolculuk eder. Gece ile gündüz birbirine zit iki devlet ricaline işaret eder.

Bazen gece ile gündüz iki düsman ve iki kuma kadina işaret eder. Bazen de gece, rahatliga ve gündüz meşakkate işaret eder. Bazen gece nikaha bazen de boşanmaya işaret eder. Bazen gece, alisverisin durgunluguna, gündüz de alisverisin artmasina kara ve denizde yolculuk yapmaya işaret eder. Bazen de gece denize ve gündüz karaya işaret eder.

Bazen gece, ölüme işaret eder. Gündüz de öldükten sonra dirilmeye işaret eder. Bazen de gece ile gündüz iki adil sahide işaret ederler.

Rüyada sabah oldugunu gören kimse hasta ise, hastalıktan kurtulur veya ölür, mahpus ise, hapisten çikar, günahkar ise günahtan tevbe eder. Ticaretinde durgunluk varsa ticareti canlanir. Gecenin gündüze girmesi aksiyle tabir edilir. Bir kimse zamanin hepsinin gece oldugunu ve oranin halki da bundan dolayi üzüldüklerini görse, fakirlik ve ihtiyaçlı olmaya, açlığa ve ölüme işaret eder. Bazen de gece ve gündüz hayir ve kötülükten uzak olan seyi yaklastirmaga işaret eder. Bazen de gece ve gündüz pismanligi gerektiren şeyi yapmaya işaret eder.

Bazen de geceyi görmek zamanin degismesine, birtakim olaylarin çıkmasına işaret eder. Gece, esmer kadina, gündüz beyaz kadina ve kadınların hamile olmasina işaret eder.

Geceyi görmek, elbiseye gündüzü görmek de maaşa işaret eder. Bazen de gece isleri gizlemege ve korkudan emin olmaya işaret eder. Gece teheccüd namazi kilan ve alisveris yapanlar için arzusuna kavusmaga işaret eder. Bir kimse rüyada gece uyuduğunu veya kendisinin geceleyin oyun aletleriyle mesgul oldugunu görse, bu rüya nimetin gitmesine, olay, hadise, bela ve zahmetin çokluğuna işaret eder.

Kadir gecesi gibi mübarek geceleri rüyada görmek, bütün hayirlarla müjdedir. Beraat, miraç ve cuma gecelerini görmek de böyledir.

İş hayatınızda birtakım sorunlar yaşayacaksınız. Canınız sıkılacak; fakat güçlü olmaya çalışın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart