Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 10 2021

Rüyada Firuze Görmek

Bu taşı görmek uzun ömre, iyi şansa ve kişiye faydası dokunacak yardıma, kadın için firuze taşı ele bezenmiş eşya hayırlı ve uzun ömürlü bir oğul evladına delalet eder. Kişiye nazar değeceğine işaret eder.

Rüyasında parmağına firuze taşlı bir yüzük taktığını görmek, takan erkek ise, eşinden bir yardım göreceğine ve menfaat bulacağına; kadın ise, kocasının kendisine güzel bir hediye alacağına delalet eder. Firuze taşı aynı zamanda sağlıkla da yorumlanır.

Birisine firuze taşlı bir mücevher, bilezik, yüzük ve benzeri bir şey hediye eden verdiği kimseyi kıskandığına; eğer böyle bir hediyeyi kendisi başka birinden almış ise kendisinin kıskanıldığına delalet eder.

Parmağında bir firuze yüzük bulunduğunu, fakat bunu kimden ve nereden aldığını bilemeyen kimseye nazar değmez. Gençler için bu mavi taşı rüyada görmek, çok hayırlıdır.

Bir genç kızın firuze taşından yapılmış bir hediyeyi, yüzük, bilezik kolye gibi kıymetli bir şeyi sevdiği bir insandan alıp taktığını görmesi, onun yakında evlenerek mutlu bir hayat geçireceğine delildir. Evli bir kadının firuze taşından yapılmış bir hediye alması veya onu üzerinde taşıması, eşinin kendisini çok sevdiğine ve ona sadık olduğuna delalet eder.

Bazılarına göre; rüyada firuze görmek, zafer, kuvvet ve hacet ile tabir olunur. Eğer taş çok ise, çok mal edinileceğine veya büyük bir işe veya memuriyete gireceğine işarettir. Bir firuze taşı aldığını ve bunu yüzük parmağına taktığını gören, düşmanına üstün gelir, muradına erer. Birinin kendisine bir firuze verdiğini gören, o kişi tarafından mal sahibi olur ve menfaat görür. Bir firuze taşını kaybettiğini gören, malını elinden çıkarır veya çaldırır. Büyük bir adamın bir firuze taşı verdiğini görmesi memuriyete delalet eder. Rüyasında firuze taşı satın aldığını görmek, işinden ayrılmış ise, tekrar o işe başlayacağına; tüccar ise, fazla kazanca; fakir ise, geniş rızka; zengin ise itibarinin daha da artacağına delalet eder.

Rüyada firuze taşlarını oraya buraya saçıldığını görmek yapmaya çalıştığınız güzel işlerin herkesin mutluluğu şeklinde sonlanacağına delalet eder.

Rüyada firuze taşlarını yanyana dizmeye çalıştığınızı görmek çok özenerek ve size bir bakıma özgürlüğünüzü verecek bir işin başına geçeceğinize işaret eder.

Rüyada firuze taşını anımsatan bir mavi gördüğünüzü görmek size ferahlık verecek bir şeyleri arayış içersinde olduğunuzun göstergesidir.

 

Firuze

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart