Kolay Sohbet

Hızlı ve kolay sohbet imkanıyla, kolayca web ve mobil sohbet edin.
Play Store App Store
asksohbet

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.
mircsohbet

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Rüyada Fırın ve tandır Görmek - KolayChat


Rüyada Fırın ve tandır Görmek

Rüyada tandır ya da fırın kızdırdığını gören, malında ticaret, nefsinde menfaate nail olur. Tandır ve fırın yaktığını gören kimse amirliğe ehil ise amir olur. Düşmanı varsa düşmanına galip gelir. Kötü olmayan bir tandır ve fırına sahip olduğunu gören kimse, hayırsız bir kadınla evlenir.

Kış günü tandır ve fırının yanında olduğunu ve ondan ısındığını görmek, mevsimsiz meyve alıp yemeye işaret eder. Yaz gününde bu rüyayı görmek, sıcaklıktan hastalığa ve kan deveranındaki basıncın yükselmesine, üzüntü ve kedere girmesine işaret eder. Bazen de tandır ve fırın, yenen yemeği midenin hazmetmesine işaret eder. Rüyada görülen fırın ve tandır sahibine veya ev sahibinin çoluk ve çocuğunun işlerini yürüten hizmetçisine işaret eder.

Bazen fırın, evin malını ve sırrını muhafaza eden ambar, mahzen, kasa veya sandığına işaret eder. Çarşı fırını, hâkimin evine, çocuklarının terbiye edilmesine mahsus olan mektebe ve ihtiyaçlarının bitirilmesine işaret eder. Bundan dolayı bir kimse rüyada hamurunu firına götürse ve ekmek yaptırırsa, o kimsenin ihtiyaçlarının bitmesine hastalıklardan şifa bulmasına işaret eder.

Fırının alet ve takımları, o kimsenin adamları veya mesleğinde ona yardımcı olan küçük çocuklardır. Tanıdığı fırını görmek, han, dükkân, bağ ve bostan gibi kazanç ve geçimine, hububat ve mülke işaret eder. Bazen de hayır, kötülük, fazlalık, eksiklik ve memurluk gibi rüya sahibinin kendisine veya kazanç yerine ait şeylere işaret eder.

Rüyada fırından ya da tandırdan çok güzel ve çokça yemeğin çıktığını ve onu misafirlerinize servis ettiğinizi görmek yakında hayırlı bir iş için evinizde yemek vereceğinize işaret eder.

Fırın ve tandır


Yazar: admin

Görüntüleme: 4 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 10 Haziran 2021

Cevap bırakın

error: Emeğe saygı..