Kolay Sohbet

Hızlı ve kolay sohbet imkanıyla, kolayca web ve mobil sohbet edin.
Play Store App Store
asksohbet

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.
mircsohbet

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Rüyada Fırça Görmek - KolayChat


Rüyada Fırça Görmek

Rüyada fırça görmek hata ile yorumlanır. Rüyasında elbisesinin biri tarafından fırçalandığını görmek, yaptığı işten dolayı kendisinin tenkit edildiğine; kendisinin başka birinin elbisesini fırçaladığını görmek, başkasının yaptırdığı bir işin dilediği gibi yapılmadığına delalet eder.

Saçınızı fırça ile taradığınızı görmek, yaptığınız bir hatadan dolayı birtakım sorunlar yaşayacaksınız. Eski bir fırça kullanıyorsanız, bu hastalanacağınız anlamına gelir. Birçok fırçayı bir arada gördüyseniz, karşınıza birçok iş imkânı çıkacak demektir. Ufak, tefek fırsattır. Fırçalarken toz çıkıyorsa, kişinin yolunu değiştirmesi gerekir.

Rüyada temiz fırça görmek, güzel bir haber alacağınıza içinizin bu haber vesilesiyle umutla dolacağına ve etrafınıza da umut saçacağınıza işaret eder.

Rüyada pis, kılları eksik yahut kırık fırça görmek, işinizi kötü sözlerle kirletmeye çalışan sizi yıpratmaya çalışan bir kıskancın varlığına delalet eder.

Rüyada tahta fırça görmek, eski günlerde size zarar vermek niyetinde olan bir kişinin gün olup kendi kazdığı kuyuya kendi düşeceğinin göstergesidir. Rüyada plastik fırça görmek bir işi kolaylıkla halledeceğinize işarettir.

Rüyada metal fırça görmek, bir işi yapmak için elinizde eskimeyen ve yıpranmayan yöntemleriniz ve aletleriniz olduğuna işaret eder.

Rüyada fırça atmak, yaptıklarınızdan pişman olacak olan bir kişi ile arkadaşlık yapacağınıza delalet eder.

Rüyada fırça almak zarara girmiş bir işinizin çok iyi bir sürece gireceğine sizin de bu durumdan fayda göreceğinize işarettir.

Rüyada saç fırçası görmek, saçlarınızı süpürge etmek zorunda kalacağınız yorucu bir işe işaret eder.

Ayrıca Bakınız Rüyada Tarak Görmek


Yazar: admin

Görüntüleme: 3 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 10 Haziran 2021

Cevap bırakın

error: Emeğe saygı..