Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 10 2021

Rüyada Fırça Görmek

Rüyada fırça görmek hata ile yorumlanır. Rüyasında elbisesinin biri tarafından fırçalandığını görmek, yaptığı işten dolayı kendisinin tenkit edildiğine; kendisinin başka birinin elbisesini fırçaladığını görmek, başkasının yaptırdığı bir işin dilediği gibi yapılmadığına delalet eder.

Saçınızı fırça ile taradığınızı görmek, yaptığınız bir hatadan dolayı birtakım sorunlar yaşayacaksınız. Eski bir fırça kullanıyorsanız, bu hastalanacağınız anlamına gelir. Birçok fırçayı bir arada gördüyseniz, karşınıza birçok iş imkânı çıkacak demektir. Ufak, tefek fırsattır. Fırçalarken toz çıkıyorsa, kişinin yolunu değiştirmesi gerekir.

Rüyada temiz fırça görmek, güzel bir haber alacağınıza içinizin bu haber vesilesiyle umutla dolacağına ve etrafınıza da umut saçacağınıza işaret eder.

Rüyada pis, kılları eksik yahut kırık fırça görmek, işinizi kötü sözlerle kirletmeye çalışan sizi yıpratmaya çalışan bir kıskancın varlığına delalet eder.

Rüyada tahta fırça görmek, eski günlerde size zarar vermek niyetinde olan bir kişinin gün olup kendi kazdığı kuyuya kendi düşeceğinin göstergesidir. Rüyada plastik fırça görmek bir işi kolaylıkla halledeceğinize işarettir.

Rüyada metal fırça görmek, bir işi yapmak için elinizde eskimeyen ve yıpranmayan yöntemleriniz ve aletleriniz olduğuna işaret eder.

Rüyada fırça atmak, yaptıklarınızdan pişman olacak olan bir kişi ile arkadaşlık yapacağınıza delalet eder.

Rüyada fırça almak zarara girmiş bir işinizin çok iyi bir sürece gireceğine sizin de bu durumdan fayda göreceğinize işarettir.

Rüyada saç fırçası görmek, saçlarınızı süpürge etmek zorunda kalacağınız yorucu bir işe işaret eder.

Ayrıca Bakınız Rüyada Tarak Görmek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart