Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 10 2021

Rüyada Fare Isırması Görmek

Ayrıca bkz: Rüyada Gözsüz Fare Görmek, Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare ısırdığını görmek; insanlara kendisini iyi niyetli, aklı başında ve güvenilir biriymiş gibi gösteren ancak, arka taraftan çeşitli ayak oyunları hazırlayıp deyip yerindeyse insanların kuyusunu kazan bir kişi tarafından oyuna getirilmeye ve bu sebepten ötürü hem aile içinde hem iş hayatında insanların alaycı hareketlerine maruz kalmaya delalet eder.

Rüyada fare ısırması ne anlama gelir rüya sahibini, sosyal yaşantısından uzunca bir süre uzak tutacak, günlük hayatında kendisini kötü hissetmesine, yer yer sinir krizleri geçirmesine sebep olacak ve hayatını sürdürmesi için gereken maddi çalışmaları yapmasına engel oluşturacak bir olay yaşanacak demektir.

Rüyada fare ısırması nedir; iş hayatında maddi açıdan kötü günler geçirmeye, ruhsal sağlık sorunları yaşamaya, yakın arkadaşlarla tartışma yaşamaya, aileden uzaklaşıp yalnız kalmaya,  zarar getirecek bir kişi ile muhatap olmaya, eldeki imkânları kaybetmeye ve toparlanmak için gereken adımı atamamaya yorumlanır.

Rüyada fare ısırması ne demek; kısa sürede güven sağlayan bir kişi, birçok kişinin canını yakacak ve bunu rüya sahibinin imkânlarını kullanarak yapacaktır. Yeni tanışılan kişilerin sözlerine inanmamalı ve deneyim sahibi insanlardan akıl alınmalıdır.

Rüyada fare ısırması ne anlama gelir ortaya konulan çalışmaların rakipler tarafından kıskanılacağına; insanların gözünde değersizleştirileceğine, yeni projelerin kısa süre içinde engelleneceğine; kötü ve huzursuz günlerin yaşanacağına, psikolojik destek almak zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada fare ısırması İslami rüya tabirleri, ihanete uğramaya yorulur. Rüyayı gören kişi, işinin dizginlerini elinden geldiğince sıkı tutmalıdır. Aksi halde her şeyini kaybedebilir.

Fare Isırması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart