Kolay Sohbet

Hızlı ve kolay sohbet imkanıyla, kolayca web ve mobil sohbet edin.
Play Store App Store
asksohbet

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.
mircsohbet

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Rüyada Fakirlik Görmek - KolayChat


Rüyada Fakirlik Görmek

Kirmanî’ye göre; Rüyasında fakir ve geçim darlığı çekmekte olduğunu görenin Cenabı Hakka yakınlığı olur. Dünya hali düzelir ve ev halkı bolluğa erişir.

Ebu Sait El-Vaiz’e göre; rüyada fakir olduğunu gören, büyük rızka nail olur. Bir zenginin fakir olduğunu görmesi, malının artmasına; bir tüccarın fakir olduğunu görmesi alışverişinin çoğalmasına delalet eder. Rüyada fakir olduğunu gören zengin olur. Rüyada fakir olduğunu ve dilendiğini gören kimsenin eline, hiç beklemediği bir yerden mal geçer.

Rüyasında bir yerde dilendiğini ve bir kişinin de avcuna bir altın koyduğunu görmek, Allah’ın (C.C) kendisine ikbal kapılarını açtığına ve yakında beklemediği bir yerden büyük bir nimete kavuşacağına işarettir.  Bir yerde dilencilerin görülmesi, o yerde bir zenginin ölümüne ve oradan çıkacak sadakaya işaret eder, dediler. 

Bazı tabirciler, rüyada fakir olduğunu gören kimse, hayır ve menfaat elde eder, dediler. Rüyada isteğin açıklayarak Allah (C.C.)’a fakirlik ve ihtiyacım arz etmek, sözü geçerli kimselerden yaptığı ricanın kabul edildiğine işaret eder. 

Rüyada fakir olan başka birilerini gördüyseniz, sıkıntı ve üzüntünün işaretidir. Rüyada kendinizde ve etrafınızdaki ahalide fakirlik, dinde salaha ve halinde devama delalet eder.

Rüyada fakir olduğunu ve fakirliğini gidermek için çok fazla çaba harcadığını ancak bir türlü bu durumdan çıkamadığını gören kimse zorlu ve meşakkatli bir işin içine girer ancak büyük uğraşlar sonunda istediği feraha erer.

Rüyada fakirlik çeken insanlara el uzattığını ve onları biraz da olsa bu fakirlikten kurtardığını gören kimse etrafındaki insanlara kendi malından nifak eder ve onların da bir nefes almasına vesile olur, hayır duası alır.

Fakirlik yaşadığınızı ve zenginleri kıskandığınızı görmek uzanamadığınız işler yüzünden canınızın sıkılacağını ancak bunları o kadar da kafanıza takmamanız asıl zenginliği huzur ve mutlulukta aramanız gerektiğinin işaretidir.

Fakirlik


Yazar: admin

Görüntüleme: 5 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 10 Haziran 2021

Cevap bırakın

error: Emeğe saygı..