Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 10 2021

Rüyada Fabrika Görmek

Rüyada fabrika toplum olarak yorumlanır. Fabrika gören kendi çabalarıyla toplumda iyi bir yere gelir anlamındadır. Fabrikadan uzaklaştığını gören çevreden uzaklaşır. Fabrikanın iyi çalışması toplum ilişkilerinin iyi olacağını anlatır. Yeni bir fabrika daha güzel ve rahat bir gelecek olarak yorumlanır. İnsanın, kendisini fabrikada iş yaparken görmesi genç bir erkek için başkalarının kışkırtması sonucu yapacağı işte pişman olacağını, genç bir kadın için hediye olarak bir giyim eşyası alacağını işaret eder. Yaşlı bir insan için üzerine düştüğü bir işin iyi bir sonuca ulaşacağına işaret eder.

Rüyada fabrikada giyim eşyası yaptığını görmek

Bir başka rivayete göre de: Fabrika görmek, insan vücudu ile yorumlanır. Rüyasında bir fabrikada çalıştığını görmek, sağlıklı yaşayabilmek için çaba harcadığına; bir fabrika müdürü olduğunu görmek, ev halkının sağlığı ile ilgilendiğine; fabrikanın bekçisi olduğunu görmek, aile halkının geçimi için gayret sarf ettiğine; fabrikadan çıkıp yolda yürüdüğünü görmek, evine bir konuk geleceğine delalet eder. Fabrika bacası görmek, yeni bir işe gireceğine; rüyayı kadın görmüş ise bu rüyadan sonra iyi bir haber alacağına; yaşlı bir adam görmüş ise, gurbetteki bir yolcusunun geleceğine işarettir.

Rüyada fabrika sahibi olduğunu ve orda çokca insana rızk kapısı açtığını gören kişi, işi ile ilgili amacına ulaşır yahut işinde yükseliş gösterir.

Rüyada fabrika bacasından beyaz duman çıktığını görmek aile içinde yaşanan sorunların ortadan kalkacağına ve aile içindeki iletişimin daha iyi olacağına işarettir.

Fabrika bacasından şeffaf duman çıktığını görmek, ailenin sürekliliğine, ailenin büyümesine ve aileye katılacak yeni bireylere de delalet eder.

Rüyada fabrikada yangın çıktığını görmek aileyi ilgilendiren konularda biraz hareketli günle yaşayacağınızı gösterir, eğer yangından fabrika sağ çıkarsa bu hareketli günleri zararsız atlatacağınıza eğer zarar görürse bir süre daha ailede sorun olacağına delalet eder, sorunları çözmek için yolculuk yapmanız gerekebilir.

Rüyada fabrika sahibi görmek etrafınızdaki insanların taktirinin yanı sıra kıskançlığını da kazanacağınıza işaret eder. Sizi aynı zamanda sevip aynı zamanda da sahip olduklarınızı kıskanan insanlar size zarar verecek bir şey yapmasalarda hissi durumları yüzünden size nazar edebilirler.

Rüyada fabrika müdürünü görmek hayatınıza işle ilgili yeni kişilerin gireceğine, yeni bir çevre oluşturacağınıza ve yeni bağlantılarınızın kendi işinizde faydasını göreceğinize delalet eder.

Rüyada fabrika kurduğunu görmek bir krizden karlı çıkacağınıza krizi fırsata dönüştürerek ticari zekanızı konuşturacağınıza ve elde ettiğiniz refah dolayısı ile de mutlu olacağınıza işaret eder.

Rüyada fabrika almak, beklediğiniz başarının kapınızda olduğuna onu elde ettikten sonra da onu ayakta tutmak için çok fazla çaba ve emek harcamanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada bir yığın fabrika dumanı görmek ve orda ekonomik bir hayat bir canlılık olduğunu görmek ciddi bir işe girmek istediğinize veya aynı zamanda terfi de alacağınız kurumsal bir firmaya geçmek niyetinde olduğunuzu gösterir.

Rüyada fabrikadan çıkacak birini beklediğinizi görmek hayatınızda bulunmasını istediğiniz bir gönül arkadaşınızın olacağına ve onun da bir çıkıştan çıkar gibi kolay bir şekilde hayatınıza gireceğini gösterir.

Rüyada eski bir fabrika görmek hayatınızda ciddi bir dinlenmeye ve belki de ciddi bir değişikliğe ihtiyacınız olduğunun göstergesidir.

Rüyada yeni fabrikada heyecanla işe başladığınızı görmek arkadaşlarınız arasına yeni güzel arkadaşlar katılacağına işaret eder.

MollaCami Tabiri: Rüyada fabrika görmek, rüya sahibinin büyük bir iş yapmaya teşebbüs edeceğine işaret eder Rüyasında bir fabrikada çalıştığını görmek sıhhat ve saadete işaret eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart