Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 16 2021

Rüyada Ceviz Fidanı Görmek

Rüyada ceviz fidanı görmek yapacağınız işlerde başarılı olacağınıza, yükseliş gösterip ailenizi onurlandıracağınıza delalet eder.

Ceviz fidanı diktiğinizi görmek

Ceviz fidanı dikmek iş veya okul hayatınızda kıskanıldığınıza ve sizin arkanızdan yaptığınız işlerle alakalı sürekli konuşulduğuna delalettir.

Ceviz fidanını başka birisinin diktiğini görmek

Ceviz fidanını başka birinin diktiğini görmek, sizin birilerinin arkasından konuştuğunuza ve bu konuştuğunuz konuların ortaya çıkmaması için bu tarz konuşmalardan sakınmanız gerektiğine işaret eder.

Ceviz fidanı satın aldığınızı görmek

Rüyada ceviz fidanı satın almak uzaktan size karşı duygusal hisler besleyen bir kimsenin olduğuna, fakat bu kişinin sizin için hayırlı olmayacağına delalet eder.

Ceviz fidanı sattığınızı görmek

Ceviz fidanı satmak bazı konularda fikirlerinizi söylemeye çekindiğinize fakat içinizden gelenleri söylemenizin son zamanlar da sizin için daha hayırlı olacağına delalettir.

Ceviz fidanını tanıdığınız birisine sattığınızı görmek

Ceviz fidanını tanıdığınız bir kişiye satıyorsanız birilerine karşı beslediğiniz duyguları açığa çıkardığınız zaman ileride daha mutlu bir hayat sürdüreceğinize delalet eder.

Ceviz fidanını suladığınızı görmek 

Rüyada ceviz fidanını suladığınızı görmek ise, zor zamanlar yaşadığınıza, bu zor zamanlarınızı ailenizle atlatacağınıza, sürekli ailenizle vakit geçirdikçe kendinizi iyi hissedeceğinize işaret eder.

Ceviz fidanının kuruduğunu görmek 

Rüyanızda ceviz fidanının kuruduğunu görmek ailenizde yaşanan bazı sorunlara kafanızı çok taktığınıza, fakat bu sorunların aile dışından başka bir kadın tarafından son bulacağına delalet eder.

Ceviz fidanının birden büyüdüğünü görmek 

Ceviz fidanının aniden büyüdüğünü görmek işinizde veya okul hayatınızda kötü giden işlerinizi zamanla düzelteceğinize ve kendinize olan güveninizi geri kazanacağınıza işaret etmektedir.

Ceviz Fidanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart