Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 16 2021

Rüyada Cellat Görmek

Ayrıca bkz: İdam Görmek, Asılmak Görmek, Boyun Vurulmak

Rüyada cellat görmek; kederlenmeye, hastalıklara, sıkıntılara, gören kişinin ağzının çok bozuk olduğuna, gerçekleşmesi beklenen arzu ve emellere kavuşamayacağına işarettir.

Rüyadaki cellat, çok küfreden sövüp sayan kimsedir. Bazıları da cellat başkası için sövüp sayan genç bir kimsedir, demişlerdir.

Rüyada cellat görmek ne demek, kişinin hastalığı nedeniyle üzüntüye ve acıya ya da emellerinin gerçekleşmeyeceğine işarettir.

Rüyada cellat görmek ne anlama gelir, kişinin aileden birisinin ya da çevrenizden bazılarının kötülük peşinde koştuğunun habercisidir.

Rüyanızda cellat başı görmek çok temkinli olmanız gerekir. Rüyasında celladın birini astığını gören kimse, büyük bir derde düşer.

Rüyasında bir celladın kendisini öldürmek istediğini ve kendisinin kaçıp kurtulduğunu görmek, bir işten dolayı yapılacak muhakemesinde beraat edeceğine işaret eder.

Rüyada celladın bir başka adamı idama götürdüğünü görmek, bir şahitlik için mahkemeye götürüleceğine; celladın birdenbire elbise değiştirip başka bir kıyafete girdiğini görmek, kişinin hükümetteki bir işinin hayırlı bir sonuca varacağına delalet eder.

Cellat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart