Kolay Sohbete Giriş!

KOLAY SOHBET

Hızlı ve Kolay sohbetin

En iyi adresi..

admin Haziran 16 2021

Rüyada Canavar Görmek

Ayrıca bkz: Korkutmak, Korkutulmak, Hayalet Görmek

Rüyada canavar görmek mutluluk ve sevinç verecek bir olayla karşılaşacağınızı göstermektedir. Hayatınızda sevgiliniz, eşiniz varsa ondan hayırlı bir haber alacaksınız demektir.

Rüyada canavar gören kişi duygusal kişiliğe sahiptir. Başkalarının acısını paylaşan ve her şeyi dert edinmektedir. Başkasının yerine çektiği acı ve mutsuzluk, herkeste olduğu gibi kısa süreli devam etmektedir. Başkası iki gün üzülüyorsa, canavar gören kişi beş gün üzülmektedir. 

Rüyada canavar görmek ne demek rüyayı gören kişinin başına ne geliyorsa iyi niyetinden dolayı geliyordur. Gözünü açması ve etrafında olup biteni kabullenmesi, daha güçlü bir tutum sergilemesi gerekmektedir. Aksi halde acı ve gözyaşı dökmeye devam edecektir. İyi niyetinden dolayı kimseye hayır diyememesi de kendisini üzmesine bir sebeptir. Bazı zamanlarda tutumunu güçlendirmeli ve karşısındaki kırılır korkusu ile hareket etmemelidir. Tatlı dili sayesinde her şeyi halledebileceğini bilmelidir. Hayır demeye başladığı zaman çevresindekilerin de gerçek yüzünü görmeye başlayacaktır ve üzüldüğü anlar azalacaktır.

Rüyada Canavar Olduğunu Görmek 

Rüyada canavar olduğunu görmek rüya sahibinin çok alıngan olacağı zaman dilimine gireceğine delalettir. Etrafında iyi şeyler olsa bile buluttan nem kapıp bu durumlara üzülüp kırılacaktır. Sadece kendisini değil, çevresindekileri de zor duruma sokacaktır. İyi niyetli yaklaşan kişiye karşı bile sanki kötü söz duymuşcasına tepki vermeye başlayacaktır. Kendini tutmalı ve kimsenin ahını almamak için daha kontrollü olmalıdır.

Rüyada Canavar Öldürmek 

Rüya sahibi yakın zamanda birinden kötü söz işitecek ve nankörlük görecektir. Yakınından ve güvendiği kişi tarafından bu duruma düşecektir ve büyük hayal kırıklığı yaşayacaktır. Rüya sahibi bu durumları yaşamaktan sıkıldıysa artık insanlara karşı beklentilere artık girmemelidir. Ne kadar çok beklentiye girerse o kadar çok hayal kırıklığı onu kovalamaktadır.

Rüyada Canavar Tarafından Kovalanmak  

Rüyada canavar tarafından kovalanmak hayırlara vesiledir. Güzel ve hayırlı işlerin yaşanacağına delalettir. İş arayışında ise onun için en iyisinin olacağı yerden cevap gelecektir. Çalışıyorsa bulunduğu yerde beklediği yükselmeye kavuşacaktır. Bu sayede kazancında da artış olacak ve maddi yönden kazanımlar elde edecektir. Rahatlığa kavuşacak ve borcu varsa kapatıp içini ferahlatabilecektir. İyi ama pürüzlü olan hayat yolundaki dikenleri tek tek yol olacaktır.

Rüyada canavarın kovalaması kişinin korkacağı bir durum değildir. Dertlerin kurtulacağı ve içini ferah tutması gerektiğini gösterir. Zor geçirdiği günlerin çabası sayesinde yakında kurtulacağını gösterir. Üzüntülerini bir kenara bırakıp güçlü durması gerekmektedir. Allah, kendisine dua eden ve çaba gösteren herkesi görür.

Canavar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'yu Aç, Keyfini Çıkart